POMOZTE NÁM VYBRAT NOVÉHO MASKOTA!

12.09.2017

Vážení příznivci kopřivnické házené, zúčastněte se hlasování na facebooku a pomozte nám s výběrem nové tváře našeho klubu!

KH Kopřivnice si Vám níže dovoluje představit 2 kandidáty na pozici maskota, třetího si zvolte vy sami!

Kopřivnickým házenkářům stále chybí postavička, která by tým provázela házenkářskými bitvami na domácí scéně a společně se skvělými fanoušky v hale vytvářela tu pravou atmosféru!
Tento měsíc máte možnost na facebooku hlasovat prostřednictvím zpráv a "komentářů" a zvolit tak ideálního maskota pro náš klub! Chceme do výběru nového maskota zapojit Vás fanoušky a brát zřetel na váš názor, protože jsme jeden tým! My a Vy! Pojďte se podílet na zrodu nového maskota, inspirujte nás vašimi nápady a podněty. Uvítáme jakékoliv návrhy, o kterých můžeme dále diskutovat!

Zde Vám KH Kopřivnice představuje slíbené 2 kandidáty na pozici maskota, třetího si zvolte vy sami!

1. Kandidát - ČERT

Jako první se bude ucházet o vaši přízeň čert! Proč zrovna čert? Existují pověsti o výskytu čertů a temných sil na území Kopřivnice. Například za neodmyslitelnou součást Bílé hory tyčící se na jejím jihovýchodním svahu(Váňův kámen) a perlu kopřivnických hor (Raškův kámen) vděčíme podle pověsti právě jednomu pekelníkovi! O Váňově a Raškově kameni praví pověst toto:

Za dávných časů žilo v Lidečku jedno děvče. Začal k ní chodit na námluvy pán, a to byl čert. Zoufalé děvče čertovi slíbilo, že si ho vezme, až poteče říčka Senice Lidečkem. A to že musí udělati čert dříve, než kohout zakokrhá. Čert slíbil, že to udělá. Skoupil napřed všechny kohouty v Lidečku a okolních dědinách a všem krky zakroutil. Ale jedna stařenka měla pěkného kohouta, a že bylo jí ho líto prodati, schovala ho pod necky. Když čert myslil, že už není žádného kohouta v celém okolí, sebral se a hajdy na Kotouč. Tam popad na každý malíček jeden velký kámen, letěl s nimi do Lidečka a tak je tam postavil, aby mu voda tekla zpět dědinou. To učinil několikrát. Když už byl takřka s dílem hotov, shledal, že mu na přehradě ještě jeden kámen schází. Honem se popad a letěl zpátky, aby donesl ještě jeden a poslední. Ale milá stařenka vypustila kohouta a ten zakokrhal.Čert se rozhněval a mrštil kamenama. Jeden odletěl do Raškovca a to je Raškův kámen, druhý na Váňovou roli a to je Váňův kámen.

Jak by se asi soupeřům kopřivnických házenkářů líbilo přijíždět do haly samotného ďábla?

2. Kandidát - postavička TATROVÁKA

Kopřivnice je proslulá díky Tatře. Kopřivnická automobilka, známá pod značkou TATRA, se řadí mezi nejstarší automobilky světa a svou činností značným způsobem ovlivnila automobilový průmysl nejen v České republice, ale i zahraničí. Jak by se vám tedy líbila postavička Tatrováka symbolizujícího technickou dominantu našeho města TATRU?

3. Kandidát - tentokrát přijde ke slovu vaše kreativita!

Víte, jak by měl vypadat maskot KH Kopřivnice?
Maskot, který bude přinášet týmu štěstí a vám radost při domácích zápasech?
Navrhněte ho vy sami! Co by se Vám libilo? V nápadech se meze nekladou, věříme, že vaše kreativita může predčit tu naši! :-)

Pozor! Hlasování se můžete zúčastnit i v sobotu na hale na prvním domácím utkání Kopřivnice s Valachy ze Zubří! Budou pro Vás připraveny volební urny, kde můžete hlasovat!

Všem zúčastněným hlasování na facebooku i v sobotu na hale moc děkujeme!!!!!!