Pojeďte s námi na čtvrtfinále play-off do Lovosic!

04.04.2018

KH Kopřivnice pořádá pro své věrné fanoušky v sobotu 14. dubna zájezd na první dva zápasy čtvrtfinálové série atraktivního play-off. Autobusová doprava tam i zpět je zcela zdarma!

Odjezd autobusu je v sobotu 14. dubna v 9:00 hod od sportovní haly ZŠ E. Zátopka, protože se pojede společně s našim družstvem! Fanoušci budou mít v autobusu k dispozici 20 míst k sezení. Z Lovosic budeme odjíždět v neděli 15. dubna po skončení druhého čtvrtfinálového zápasu.


V ceně zájezdu není zahrnuta vstupenka na utkání (70 Kč dospělý / 35 Kč mládež od 12 ti let a důchodci) a ubytování. Ubytování v Lovosicích, kde strávíme jednu noc, je ve vlastní režii. Levné ubytování na jednu noc lze například získat na zimním stadionu, který se náchází hned u haly! Cena za ubytování pro jednu osobu na jednu noc činí 210,- Kč. Více zde: https://www.asklovo.cz/ubytovani/

Základní informace

Termíny utkání: sobota 14. dubna 17:00, neděle 15. dubna 17:00

Odjezdy autobusů: sobota v 9:00 od ZŠ E. Zátopka, neděle po skončení druhého zápasu od lovosické sportovní haly Chemik

Autobusová doprava tam i zpět zcela zdarma!

Vstupenky: každý individuálně přímo v Lovosicích

Ubytování: ve vlastní režii

Přihlášky na zájezd posílejte prosím na email martin.petrek@email.cz nebo rovnou k nám na FB profil KH Kopřivnice do zpráv. V případě jakýchkoliv dotazů rovněž pište na výše uvedený email nebo do zpráv na FB profilu KH Kopřivnice. Ještě jednou připomínáme, že fanoušci budou mít k dispozici 20 volných míst!

Vyrazte s námi po osmi letech na první dva duely play-off házenkářské extraligy! Pojeďte podpořit do Lovosic naše kluky! Budou Vás potřebovat!