Paráda! Mladší žáci přejeli Nový Jičín i Ostravu!

29.03.2023

Mladší žáci vezou dvě přesvědčivé výhry z Nového Jičína. Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar

HC Nový Jičín - KH ISMM Kopřivnice 11:30 (5:15)


V Novém Jičíně se jednalo o povinnost. První poločas jsme jasně dominovali. Do hry se postupně zapojili i minižáci. Je nutné vyzdvihnout výkon Dalibora Lípového v obranné činnosti. Rovněž Maty Hanus byl velmi střelecky aktivní. Přístup k celému utkání byl pozitivní.

Sestava a branky: J. Knesl 1, Bureš, Pecha, M. Štěpán 10/1, Žárský, Petráš 1, Hanus 9, Juřena 3, J. Daňhel 3, Lípový 3, Husár M., Keller, Hrnčár, Zrunek, Trunečka, Polívka. 

Trenéři: Tomáš Hývnar, Tomáš Marek


 KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Ostrava 30:19 (16:13)


Ostravský soupeř byl velmi dobře připraven. Je zde vidět obrovský herní vzestup, nicméně už první poločas byl pod naší taktovkou. V určité fázi nám sice dělala problémy rychlost soupeře, ale v daný okamžik jsme se dovedli uklidnit. Prohraná disciplína Shout Out nám neublížila. Naopak druhý poločas se nesl v duchu prvního utkání. Hra nám svědčí a tak příležitost dostali zcela všichni. Své šance se zhostili bravurně a za to díky!

Sestava a branky: J. Knesl, Bureš, M. Štěpán 11/10, Žárský, Petráš, Sedláček, Hanus 5, Juřena 2, J. Daňhel 3, Lípový 3, Husár M. 1, Keller 1, Hrnčár, Zrunek, Trunečka 3, Polívka 1. 

Trenéři: Tomáš Hývnar, Tomáš Marek