Nejúspěšnější sportovci Novojičínska se sešli v Beskydském divadle!

06.03.2018

Nejúspěšnějším sportovcům města a okresu Nový Jičín patřilo v pondělní večer 5. března Beskydské divadlo v Novém Jičíně. Uskutečnila se tam akce pořádaná Novojičínským deníkem a Českou unií sportu s podporou města Nový Jičín a sponzorů "Nejúspěšnější sportovec roku 2017". Město Nový Jičín ohodnotilo výkony v kategoriích sportovec, handicapovaný sportovec, kolektiv a trenér. 

Mladší dorostenci KH Kopřivnice si na této velké akci připsali vynikající úspěch v kategorii družstev! Tým Jana Martínka totiž figuroval mezi třemi nejlepšími kolektivy okresu za rok 2017!

Mladší dorostenci KH Kopřivnice hlásali v loňské sezoně velký úspěch v podobě zisku stříbrných medailí. Výběr Jana Martínka v závěrečném utkání loňské sezony zvítězil na horké zuberské palubovce 27:25 a nechal za sebou silné celky Plzně, Zubří, Karviné či Dukly Praha! Kopřivnický týmový úspěch pak ještě podtrhla individualita v podobě Adama Očkoviče, jemuž se podařilo ovládnout střeleckou tabulku nejen v 1. lize mladšího dorostu, kde nasázel 230 branek, ale rovněž i v nejvyšší soutěži starších dorostenců, kde kraloval se 147 góly. Tým Jana Martínka si díky 2. místu navíc zajistil i účast v Prezidentském poháru, ve kterém se utkávají dva nejlepší české a slovenské kluby v kategoriích mladších a starších dorostenců, a který se uskutečnil 26. až 28. května v Bratislavě. Na tomto turnaji mladší dorostenci KH Kopřivnice opět atakovali medialové mety a ozdobili se ziskem stříbrných medailí! V Bratislavě se mohl KH Kopřivnice opět spolehnout na střeleckou potenci svých opor Očkoviče nebo Kučieraka. Adam Očkovič byl nejlepším střelcem víkendové akce, v každém zápase nastřílel 10 a více branek ze hry a celkově zaznamenal ve třech duelech 37 branek! Trenérské duo Jan Martínek a Pavel Očkovič těmito významnými úspěchy zdárně zakončili své čtyřleté působení u mladšího dorostu.

Realizačnímu týmu a všem hráčům mnohokrát děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a přejeme mnoho úspěchů v dalších letech!