Mladší žáci z Klimkovic body nevezou

10.10.2018

V neděli odpoledne jsme vyrazili na utkání do Klimkovic, které jsou na prvním postu výsledkové tabulky.

Že to bude těžký zápas nebylo pochyb. Protože zápasy v Klimkovicích se odehrávají na venkovním hřišti, na asfaltu. A na to my nejsme zvyklí. Tohle hrálo v náš neprospěch, navíc si zablokoval páteř jeden z našich klíčových hráčů, Matyáš Pekar. Na hřiště jsme ho kvůli bolesti nepustili, seděl na střídačce.

Nicméně každý zápas začíná za stavu nula nula a tak tomu nebylo jinak ani v Klimkovicích. Utkání jsme rozehráli poměrně dobře, osobní obrana se nám dařila a šlapali jsme na paty soupeřům. Do druhé půle utkání jsme vcházeli s jednobodovým rozdílem (10:9).

Shot-outy jsme nezvládli, Pepík neházel s dostatečnou přesností a když už hodil, zase nám to kluci nechytili nebo nezakončili gólem. Soupeři získali 1 bod (11:9).

Druhý poločas byl již bohužel o něčem jiném, našemu teamu začal docházet dech, chyběla energie. Soupeř se zlepšil v kombinaci, využil své fyzické převahy a my oproti prvnímu poločasu jsme se zhoršili v obraně i útoku. Výsledkem bylo 6-8 brankové vedení soupeře v druhé půli druhého poločasu, které si soupeř udržel až do závěrečného písknutí. Nejlepšími hráči utkání byli Pekar Kryštof a Štěpán Jiří.

I tak všichni trenéři hodnotíme utkání velice kladně. Když zapracujeme na chybách, které se v tomto utkání odehrály, věříme tomu, že na naší domácí půdě s tímto týmem vyhrajeme. Velké díky patří fanouškům a rodičům za perfektní atmosféru při samotném utkání. Děkujeme.

Sestava a branky: Wirgl Josef 2, Babinec Matěj, Pekar Kryštof 4, Kahánek Jan, Žárský Michal 2, Štěpán Jiří 8, Gavlas Lukáš 2, Alex David, Thomke Jiří 1, Šebrle Adam, Babinec Jáchym

Trenéři: Lumír Koval, Tomáš Glogar, Pavla Matulová