Mladší žáci vybojovali remízu s Třincem!

12.11.2018

Mladší žáci si v posledním utkání podzimní části připsali remízu s Třincem. Utkání hodnotí tým trenérů mladších žáků.

KH Kopřivnice - TJ Třinec 19:19 (9:7)

V sobotu ráno jsme na domácí palubovce uvítali tým Třince. Od začátku byl souboj vyrovnaný. Kluci makali na plné obrátky, nedávali šanci soupeřům na bodový náskok, osobka tak skončila s náskokem tří bodů. (9:6). V shot-outech se nám nedařilo, i zkušenější nezakončili gólem. Bod získal soupeř. (9:7)

Do druhého poločasu jsme vstupovali s nasazením získat doma 2 body. Celá hra byla s energií, jako trenéři jsme byli nadmíru spokojeni. Toto utkání hodnotíme jako jedno z nejlepších , i když jsme nevyhráli. Máme představu, že si kluci budou hru užívat a to se v tomto zápase ukázalo. Získáním jednoho bodu máme i třešničku na dortu. Díky kluci ;-)

Nejlepšími domácími hráči utkání byli Pekar Matyáš, David Kresta a pochvalu zaslouží i Michal Žárský, který v osobní obraně makal, jak se sluší na házenkáře.

Je před námi ještě kus práce, čeká nás zimní příprava, která bude zaměřená na to, co se nám v podzimní nepovedlo a v čem se musíme zlepšit.

Děkujeme rodičům, kteří na zápas dorazili a povzbudili naše hráče.

Sestava a branky: Příhoda Josef , Pekar Matyáš 5, Kresta David, Pekar Kryštof. Wirgl Josef, Žárský Michal 4, Babinec Jáchym, Babinec Matěj, Štěpán Jiří 8, Kalužová Viktorie, Thomke 

Brankáři: Příhoda Josef, Kahánek Dominik

Trenéři: Lumír Koval, Michal Glogar a Pavla Matulová