Mladší žáci si připsali výhru s Frýdkem-Místkem a porážku s Velkou Bystřicí

20.04.2023

Dvojzápas, který mladší žáci sehráli na domácí půdě, hodnotí trenér Tomáš Marek

Dne 5.4.2023 jsme na domácí palubovce přivítali dva týmy, a to soupeře z Frýdku-Místku a z Velké Bystřice. V prvním utkání jsme poměřili síly s Frýdkem-Místkem. Začátek byl hodně vyrovnaný, kdy jsme se pomalu dostávali do tempa, ale postupně jsme si vytvářeli náskok. Stav skóre po osobní obraně byl 15:10 pro Kopřivnici. Od té doby už bylo utkání v našich rukou, kdy postupnou hrou jsme si došli pro výsledek 34:22 a připsali jsme si povinné dva body tabulky.

Ve druhém zápase jsme narazili na soupeře z Velké Bystřice, kteří za celou sezonu zatím neztratili ani bod a po zásluze drží první místo v tabulce. Do zápasu jsme vstoupili hodně nažhavení a s chutí soupeřům uštědřit první porážku v sezóně. Podle toho taky vypadalo nasazení všech hráčů i fanoušků na tribuně (díky). Při osobní obraně jsme se soupeřem drželi krok a skoré se překlápělo z jedné strany na druhou. Osobní obrana skončila s rozdílem dvou branek 12:14 pro Velkou Bystřici. Do herní části jsme vstoupili dobře vyhecovaní poprat se s výsledkem. V páté minutě borci KH Kopřivnice srovnali skóre na 17:17. Vinou neproměnění pár šancí a technických chyb nám soupeř odskočil o dva góly. My jsme zdárně dotahovali, ale srovnat skóre se nám už nepodařilo. Soupeř postupně trpělivou hrou zvyšoval náskok a zápas jsme prohráli o šest branek 24:30. Naší borci předvedli bojovný výkon, ale na druhou stranu musíme smeknout před kvalitou soupeře.

Střelci: Štěpán 16, Daňhel 9, Juřena 7, Trunečka a Polívka po 6, Winkler 5, Hanus 3, Kalužová a Zrunek po 2, Pecha a Lipový po 1