Mladší žáci si připsali remízu s Polankou a porážku s Karvinou

09.10.2022

Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar

SKH Polanka n.O. - KH ISMM Kopřivnice 22:22 (12:7)

"Vstup do utkání byl opatrný a chladný. Osobní obrana neměla z naší strany žádné pozitivní parametry. Poločas tak skončil v náš neprospěch 12:7. Druhá polovina byla však ve zcela jiné režii. Hráči hráli velmi dobře organizovanou obranu, která vyúsťovala v následný rychlý protiútok. V poslední minutě jsme mohli převrátit vítězství na svou stranu, ale nepovedlo se. Remíza 22:22 tak byla zasloužená pro obě družstva. Pochvalu zaslouží zcela všichni."

Sestava a branky: Juřena, Štěpán 11/2, Baďura, Daňhel 2, Trunečka, Zrunek, Hrnčár, Keller 1, Hanus 6, Knesl 1, Lipový, Pecha, Žárský, Winkler 1, Polívka, Mikebureš, Ermis.


HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice 25:19 (11:12)

"Druhé utkání se neslo v zastrašeném projevu našich borců. Vytratila se bojovnost a naopak vzešlo mnoho technických chyb. Hráči nedovedli držet pokyny trenérů. Osobní obrana byla mnohem lepší, ale druhý poločas se hráči zalekli obranného valu soupeře. S tímto si nedovedli velmi dlouho poradit, a proto nám karvinští oplatili porážku z přípravného utkání. Někteří hráči si musí uvědomit, že na hřišti musí fungovat určitý systém a musí dodržovat pokyny trenérů. Pozitivní byl přístup obou brankářů F. Juřeny a E. Mikebureše."

Sestava a branky: Juřena, Štěpán 9/1, Baďura, Daňhel 5, Trunečka, Zrunek, Hrnčár, Keller, Hanus, Knesl 1, Lipový, Pecha 2, Žárský 1, Winkler 1, Polívka, Mikebureš, Ermis.