Mladší žáci si odvezli ze Zubří dvě cenné vítězství

20.03.2023

Mladší žáci zvládli uplynulé kolo na jedničku, když zaznamenali cennou výhru nad Zubřím a celkem TJ Sokol Centrum Haná. Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar

HC Zubří - KH ISMM Kopřivnice 26:29 (15:15)

Do Zubří hráči odjížděli takticky i fyzicky připravení. Nastavení hráčů bylo na vyvážené úrovni. První poločas byl zcela vyrovnaný. Disciplína Shout Out byla rovněž vyrovnaná, ale rozdílem jediné branky si připsalo 1 gól Zubří. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu a až od třinácté minuty jsme začali držet pevně opratě v rukou. Napínavý boj o každý míč přinesl naše vítězství. Všichni zaslouží pochvalu, ale přece jenom je nutné vyzdvihnout práci Máry Štěpána, Honzy Daňhela, Páji Zrunka, Matyho Hanuse a Fandy Juřeny.

Sestava a branky: J. Knesl, Bureš, Pecha, M. Štěpán 15/1, Žárský, Baďura 1, Kalužová, Hanus 3, Juřena 3, J. Daňhel 5, Lípový 1, Winkler, Hrnčár, P. Zrunek, Trunečka 1, Polívka.

Trenéři: Tomáš Hývnar, Tomáš Marek 


KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Centrum Haná 41:31 (20:15)

Druhé utkání se neslo ve vítězném duchu. Celoplošná obrana fungovala, i když jsme hráli druhé utkání po sobě. Všichni byli správně nastaveni, zdobila nás neustálá bojovnost, vytříbená technika a velká chuť hrát házenou. Eliáš nám navíc velmi luxusně naházel shout-outy! Ve druhém poločase to byla stejná režie. Do utkání byli vtaženi zcela všichni hráči a ukázali, že obrovský progres. Jen tak dále. Díky.

Sestava a branky: J. Knesl, Bureš 1, Pecha, M. Štěpán 10, Žárský, Ermis 1, Kalužová 2, Hanus 3, Juřena 1, J. Daňhel 4, Lípový 3, Winkler 2/1, Hrnčár 3, P. Zrunek 3, Trunečka 6, Polívka 2. 

Trenéři: Tomáš Hývnar, Ladislav Hývnar