Mladší žáci prohráli i v Krmelíně a dál čekají na výhru

05.11.2018

Čekání na třetí letošní výhru se nepříjemně natahuje. Utkání v s Krmelínem hodnotí tým trenérů mladších žáků.

TJ SOKOL KRMELÍN - KH KOPŘIVNICE 22:17 (10:11)

V neděli ráno jsme vyrazili na utkání do Krmelína. Od začátku jsme byli silným soupeřem domácího týmu. Nahrávali si ve dvojicích, nabíhali si, uvolňovali se . Náskok byl už 4 gólový a pak se něco pokazilo. Několikrát jim doslova hráči utekli a to nás potrestalo. Náš náskok do druhého poločasu domácí snížili pouze o jednu branku (9:10).

Shot-outy jsme nepokazili, naopak chválíme. Výsledkem byla remíza, připsán bod každému družstvu (10:11).

Do druhého poločasu jsme vstupovali s nasazením udržet hru v duchu prvního poločasu. Ale nedopadlo to tak. Soupeři měli výborný útok. Naše obrana nezdvojovala, každý si hlídal jen svého hráče. Jejich pivota krásně využívali. Jejich postupný útok zleva doprava, kdy každý hráč šel do střely, sklízela úspěch, protože naši kluci se nestíhali zajišťovat a posouvat v obraně. Tím se objevoval prostor pro soupeře, který tyto chyby trestal střelenými góly. Ke konci si na to už naši kluci dávali pozor, ale čas neúprosně tlačil, náskok už nedokázali stáhnout (6:12).

Nejlepšími hráči utkání byli Pekar Matyáš a Kresta David.

Je před námi ještě kus práce. Zase jsme zjistili, že je na čem pracovat v přípravě na jarní část sezóny.

Děkujeme rodičům, kteří na zápas dorazili a povzbudili naše hráče.

Sestava a branky: Pekar Matyáš 3, Pekar Kryštof 1, Žárský Michal 1, Babinec Matěj, Thomke Jiří, Šebrle Adam 1, Kahánek Jan, Kahánek Dominik, Kresta David 2, Štěpán Jiří 7, Kalužová Viktorie, Alex David

Brankáři: Příhoda Josef 2, Wirgl Josef

Trenéři: Lumír Koval, Michal Glogar a Pavla Matulová