Mladší žáci převálcovali Ostravu a Nový Jičín!

07.11.2022

Parádním výkonem se v uplynulém kole prezentovali mladší žáci, kteří porazili rozdílem třídy Ostravu a Nový Jičín. Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar.

TJ Sokol Ostrava - KH ISMM Kopřivnice 21:40

"Vstup do utkání byl luxusní. Nebylo pochyb o naší převaze v osobní obraně. Soupeř nestačil naší rychlosti. Ve všech herních činnostech jsme byli lepší. Nastavení hráčů bylo na vítězství a tak vypadala i bojovnost na hřišti. Příležitost dostali všichni a také se všichni hráči zasloužili na skvělém výsledku."

Sestava a branky: Knesl J., Pecha, Štěpán 14, Baďura, Hanus 3, Bureš, Juřena 3, Daňhel 7, Lípový, Winkler 7, Keller 2, Zrunek, Trunečka 1, Polívka 3.

KH ISMM Kopřivnice - HC Nový Jičín 38:15

"Druhé utkání se neslo ve stejném duchu jako první. Vše proběhlo v plné režii našich hráčů. Je nutné však podotknout, že občas někteří hráči musí pochopit koncepci, herní systém a pokyny trenérů. Téměř všichni hráči vstřelili alespoň jeden gól, což je velmi povzbuzující. Děkujeme."

Sestava a branky: Knesl J.1, Pecha 2, Štěpán 10, Baďura 2, Hanus 2, Bureš, Juřena 5, Daňhel 4, Lípový, Winkler 2, Keller 2, Zrunek 3, Trunečka 3, Polívka 1

Trenéři: Tomáš Hývnar, Tomáš Marek