Mladší žáci porazili na domácí půdě Krmelín!

19.09.2018

Mladší žáci porazili na domácí půdě Krmelín! Utkání hodnotí tým trenérů mladších žáků!

KH Kopřivnice - Sokol Krmelín 26:19

V sobotu ráno jsme uvítali na domácí půdě mladší žáky Sokolu Krmelín. Utkání od začátku bylo velmi vyrovnané. Zejména 1. poločas. V osobní obraně se nám dařilo a kluci hráli pěknou hru. Do druhého poločasu jsme vstoupili s jednobodovým náskokem (14:13).
Shot-outy jsme nepokazili, naopak se fakt dařilo. Pepino házel dostatečně daleko, s přesností a tím zaslouží pochvalu. Je třeba ještě vypilovat chytání míče. S výkonem kluků jsme byli tentokrát nadmíru spokojeni (7:4). Vzhledem k novým pravidlům jsme získali za shoutouty 1 bod, který jsme připsali právě brankáři.

Do druhého poločasu jsme vstupovali na palubovku s dvoubodovým náskokem. Hra ze začátku byla vyrovnaná, kluci dělali chyby v útoku i obraně. Naopak zesílila obrana soupeřů, přes kterou se nám nedařilo projít. Ve druhé půli jako kdyby znovu ožili, procházeli přes obranu, střely byly přesnější a co dodat, obrana byla pevná a nedařilo se soupeřům projít.

Nejlepšími domácími hráči utkání byli Jirka Štěpán a Michal Žárský. Jirka Štěpán předvedl excelentní střelecký výkon, Jirko super.
Všem klukům chceme poděkovat za předvedené utkání, měli jsme obrovskou radost. Pro většinu našich hráčů je to první zápas u mladších žáků a vyhrát byl pro ně zážitek. Pro nás trenéry hrdost.
Děkuji rodičům, kteří i tak daleko na zápas dorazili a povzbudili naše hráče.

Sestava a branky: Příhoda Josef 1, Pekar Matyáš 1, Pekar Kryštof 2, Wirgl Josef, Žárský Michal 3, Kunc Petr, Štěpán Jiří 18, Gavlas Lukáš 1, Thomke Jiří, Šebrle Adam 1

Trenéři: Lumír Koval, Michal Glogar a Pavla Matulová