Mladší žáci podlehli vysoko v derby Frýdku-Místku

29.10.2018

Mladší žáci o víkendu přivítali na domácí půdě Frýdek-Místek. Utkání hodnotí tým trenérů mladších žáků.

KH Kopřivnice - SKP Frýdek Místek 14:24

V sobotu ráno jsme na domácí palubovce uvítali tým Frýdku-Místku. Od začátku byl souboj vyrovnaný. Kluci makali na plné obrátky, nedávali šanci soupeřům na velký bodový náskok, osobka tak skončila s náskokem soupeře dvou bodů. (11:13).

Shot-outy jsme nepokazili, ale bod nakonec získal soupeř. Nastříleli jsme více gólů, ale soupeři využívali gólmana dálkovými hody, tudíž stříleli 2 bodové branky. (11:14).

Do druhého poločasu jsme vstupovali s nasazením udržet hru v duchu prvního poločasu. Ale nedopadlo to tak, jak bychom si my trenéři představovali. Prvních deset minut jsme se nedokázali vůbec sehrát, nedostávali jsme se přes jejich obranu. Nahrávky nebyly přesné, příliš pomalé. Soupeři přesně věděli, co uděláme a jak se na hřišti zachováme. Druhý poločas byl pro nás nejhorší, co jsme od začátku sezóny zahráli. Víme, že kluci na to mají, musíme to znovu najít a ukázat všem, že vyhrávat umíme. (3:10)

Nejlepšími domácími hráči utkání byli Pekar Kryštof a Kresta David. Nejlepšími hráči nejsou proto, že dávali nejvíce gólů, ale proto, že bojovali za každý míč a díky za jejich snahu.

Je před námi ještě hodně práce, ale zvládneme to.

Děkujeme rodičům, kteří na zápas dorazili a povzbudili naše hráče.

Sestava a branky: Pekar Matyáš, Pekar Kryštof 4, Žárský Michal 1, Babinec Matěj, Thomke Jiří, Šebrle Adam, Kahánek Jan, Kunc Petr, Kahánek Jan, Kresta David 1, Gavlas Lukáš 1, Štěpán Jiří 7

Brankáři: Příhoda Josef, Wirgl Josef

Trenéři: Lumír Koval, Michal Glogar a Pavla Matulová