Mladší žáci podlehli v regionálním derby Karviné

05.10.2018

V úterý odpoledne jsme uvítali na domácí půdě mladší žáky HCB Karviné. Utkání hodnotí tým trenérů mladších žáků.

KH Kopřivnice - HCB Kaviná B 13:24 (4:12)

V utkání měli od začátku navrch soupeři. V osobní obraně se nám nedařilo tak, jak bychom chtěli. Bylo vidět, že kluci chtějí, ale nešlo to. Soupeři jim utíkali, sami se nedokázali uvolnit. Do druhého poločasu jsme vstoupili se ztrátou osmí gólů (4:12).

Shot-outy jsme nepokazili, ale bod nakonec získal soupeř.

Do druhého poločasu jsme vstupovali na palubovku s chutí dohnat ztrátu. Hra ze začátku byla vyrovnaná a tak to zůstalo do konce hry. Kluci dělali chyby v útoku, ale i v obraně. Naopak co je třeba pochválit, že střely nemířily na gólmana, ale do rohu brány. I když byli soupeři větší, nezalekli jsme se a bojovali. Na utkání nám chyběli klíčoví hráči, ale kluci si musí uvědomit, že to zvládneme i bez nich. Za druhý poločas je i tak musíme pochválit. (9:12)

Nejlepšími domácími hráči utkání byli Pekar Matyáš a Michal Žárský.

Naše družstvo má jediný cíl a to vyzkoušet si "velkou házenou" a postupně se sehrávat. Je před námi ještě hodně práce, protože někteří se setkávají s házenou poprvé.  A to je přesně náš úkol. Ukázat jim, jak moc je házená zábavná hra, plná emocí.

Děkujeme rodičům, kteří na zápas dorazili a povzbudili naše hráče.

Sestava a branky: Pekar Matyáš 4, Pekar Kryštof 1, Wirgl Josef, Žárský Michal 5, Babinec Jáchym, Babinec Matěj, Thomke Jiří, Šebrle Adam 1, Koliba Miloš 1, Kahánek Jan 1.

Trenéři: Lumír Koval, Michal Glogar, Pavla Matulová