Mladší žáci podlehli v posledním utkání sezony Karviné

29.05.2018

V neděli brzy ráno jsme vyrazili na poslední sezónní utkání do Karviné. Jeli jsme žlutým autobusem, atmosféra byla skvělá.

Utkání od začátku bylo velmi vyrovnané. Zejména 1.poločas. V osobní obraně se nám dařilo a kluci hráli pěknou hru. Do druhého poločasu jsme vstoupili se ztrátou jednoho bodu (13:14). Jen třeba podotknout hodnocení rozhodčích a jejich neustálé vytahování žlutých karet a dvouminutových trestů.

Shot-outy jsme ani tentokrát nepokazili, Filip házel dostatečně daleko, s přesností a tím zaslouží pochvalu. S výkonem brankáře jsme byli tentokrát nadmíru spokojeni (14:15).

Do druhého poločasu jsme vstupovali na palubovku s dvoubodovou ztrátou. Hra ze začátku byla vyrovnaná, ale pak naši kluci dělali chyby v obraně a nepřesnosti v útoku. Naopak zesílila obrana soupeřů, přes kterou se nám nedařilo projít (9:14).

Nejlepšími hráči utkání byli Filip Foral, Hynek Hladil a David Ošmera.

Všem klukům chceme poděkovat za předvedené utkání a i když jsme nevyhráli, v našich srdcích VYHRÁVÁTE ;-)Celý tým jsme takové malé vítězství přece jen zažili, kdy náš trenér, Tomáš Hývnar, osvěžil rozhodčím pravidla při osobní obraně.

Děkuji rodičům, kteří i tak daleko na zápas dorazili a povzbudili naše hráče.

Trenéři Tomáš Hývnar, Lumír Koval a asistentka trenéra Pavla Matulová

HCB Karviná - KH Kopřivnice 43:36 (29:27)

Sestava a branky: Janík Kristián 5 , Rozsíval Adam 2, Štěpán Jiří 2, Foral Filip 9, Knesl Matěj 2, Ošmera David 7, Jurdanov Samuel 4, Žárský Michal, Hladil Hynek 7, Gavlas Lukáš

Brankáři: Dej Filip a Příhoda Josef