Mladší žáci podlehli nejtěsnějším rozdílem Trnávce

15.10.2018

Mladší žáci podlehli v Trnávce rozdílem jediné branky. Utkání hodnotí tým trenérů mladších žáků.

Sokol Trnávka - KH Kopřivnice 16:15 (8:10)

V neděli jsme v poledne vyrazili na utkání do Trnávky. Věděli jsme, že je utkání venkovní, tak obavy ze strany kluků byly. Utkání začalo v 13.00 hod.

V prvním poločase se kluci ukázali jako frajeři. Osobní obrana byla skvělá. Uvolňovali se, kdy měli, naopak semkli protihráče tak, že neměl šanci nahrát. Samozřejmě nešlo si nevšimnout výškového i hmotnostního rozdílu našich hráčů a soupeřů. Ti měli navrch a využívali toho maximálně. I tak se nám podařila neuvěřitelná věc, první poločas jsme vyhráli.

Shout-outy už tak dobré nebyly. Kluci si stěžovali na klouzání balónu v ruce a šlo to vidět, že zakončení střely vůbec nešlo. Výhra jednoho bodu byla soupeře.

Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, spíše druhá půle druhé poločasu ukázala, kde máme ještě rezervy. Často jsme chybovali v takových situacích, jako kroky, špatná nahrávka, nevyužívání křídel a volných hráčů. A tak se nebylo divit ničemu, že soupeři využili našich slabin. I tak to byla nádherná hra, kluci se nevzdávali do konce utkání.

Trenér soupeřů přišel za námi a poděkoval za skvělou hru, že jsme bojovali jako lvi. Kluky to moc mrzelo, někteří i plakali a není se čemu divit. Uteklo nám to o gól. Na naši palubovce jim ukážeme, že dokážeme vyhrávat.

Opět veliké poděkování patří našim fanouškům, kteří fotili a fandili celým srdcem. 

Sestava: Pekar Matyáš, Pekar Kryštof, Wirgl Josef, Žárský Michal, Babinec Matěj, Štěpán Jiří, Šebrle Adam, Kresta David, Kahánek Jan, Gavlas Lukáš, Alex David, Thomke Jiří

Brankáři: Příhoda Josef , Kahánek Dominik

Trenéři: Lumír Koval, Michal Glogar a Pavla Matulová