Mladší žáci podlehli doma Karviné

17.04.2018

V sobotu 14.4.2018 odehráli mladší žáci další mistrovského utkání, soupeřem jim tentokrát byl nedaleký celek Karviné.

KH Kopřivnice - HCB Karviná "A" 27 : 43

V sobotu ráno jsme přivítali na domácí palubovce tým hráčů Karviné. Očekávali jsme team s velmi výbornou obranou, se kterou jsme se již několikrát utkali.

V úvodu zápasu se nám dařilo a vypadalo to na vyrovnaný zápas. I když jsme měli problémy poradit si se soupeřovou obranou, tak se nám první poločas podařilo soupeře porazit (13:12).

Co říct na Shot-outy? No asi tolik, že je potřeba zapracovat na nahrávání. Filipovi Dejovi se nedařilo přihrát na délku hřiště tak, aby si kluci mohli střelit za 1 bod, natož za 2 body. Výsledek jednoznačně nahrál soupeřům (5:18). Tím musím říct, že gólman soupeřů mířil natolik přesně, že se skoro všem spoluhráčům podařilo vstřelit 2bodové branky. Dejve a Pepíno, na tom musíme zapracovat, ať to co nejdříve vypadá přesně takto.

Druhý poločas probíhal již s jakousi odevzdaností. Kluci přestali mít chuť, energii.

Náskok byl již tak velký, že to prostě kluci vzdali a nebojovali naplno (9:13).

Jak jednou větou vyjádřit celý zápas? Nepřesné přihrávky, chyby v obraně, nedostatečně dlouhé hody v shout-outech a v neposlední řadě tři 2´ tresty vypovídají o tom, že zákonitě nešlo vyhrát.

Kluci zjistili, že budou muset zabrat o mnoho víc a to jak fyzicky, tak i psychicky. Máme na čem zapracovat. Nejlepšími hráči zápasu byli Filip Foral a Samuel Jurdanov.

Samozřejmě díky patří opět rodičům, kteří i za tak krásného a slunného počasí dorazili a povzbuzovali své děti...

Sestava a branky: Janík Kristián 4 , Rozsíval Adam 1, Štěpán Jiří, Foral Filip 8, Wunsch Petr 2, Ošmera David 6, Mirozska Jan, Jurdanov Samuel 6, Žárský Michal

Brankáři: Dej Filip a Příhoda Josef

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval a Pavla Matulová