Mladší žáci oslavili na domácí půdě výhru nad Ostravou i Polankou!

08.11.2021

Utkání hodnotí trenér Petr Zeman

V sobotu 6. listopadu odehráli mladší žáci další dvě mistrovská utkání na domácí půdě proti Ostravě a Polance. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Ostravě, se kterou jsme zatím body neztratili. První část osobní obranu jsme zvládli a vedli jsme 10:7. Ve druhé části nás čekaly trháky. Není to pro hráče a ani pro brankáře jednoduché. Jde tam hlavně o přesnost a zpracování míče. Od začátku sezóny je vidět velký posun, ale stále je třeba se zdokonalovat. Tuto část jsme také vyhráli a brankáři byl připsán jeden gól. Za stavu 11:7 jsme nastoupili do poslední části. Začátek nám vyšel a odskočili jsme na rozdíl pěti branek. Hra z naší strany působila trošku nervózně a docházelo ke zbytečným ztrátám míče. K chybám docházelo i na straně soupeře, takže se nám podařilo zvítězit 19:14. Ve druhém utkání nás čekala Polanka, se kterou jsme v letošní sezóně ještě mistrovské utkání nehráli. Jediná zkušenost byla z kvalifikace do ČSL, kde jsme těsně zvítězili. Tabulka napovídala, že to nebude jednoduché utkání. Polanka byla s námi a s Frýdkem na prvním místě se shodným počtem bodů. Začátek zápasu byl trochu nervózní, ale po pěkných akcích a dobré práci v osobní obraně se nám podařilo v první části vyhrát 15:8. Po úspěšné druhé části byl opět připsán gól našemu brankáři a do poslední části jsme nastoupili s velmi slušným náskokem. Velmi dobrou hrou v útoku i v obraně jsme soupeři povolili pouze 3 branky a celkově jsme zápas vyhráli 27:11.

Další mistrovská utkání nás čekají 30. listopadu opět na domácí půdě. Zveme všechny rodiče, aby nás přišli povzbudit ve velmi důležitém utkání s Frýdkem, se kterým se momentálně dělíme o první příčku. Děkujeme všem rodičům, kteří přišli podpořit své ratolesti a celý tým.

Střelci branek: Štěpán M. 12, Šimíček L. 8, Husar F. 8, Zeman D. 7, Polášek M. 6, Daňhel J. 2, Juřena F. 2, Baďura F. 1.