Mladší žáci opět stoprocentní!

11.04.2022

Mladší žáci si o uplynulém víkendu připsali další vítězství!

Petr Zeman, trenér mladších žáků: "V sobotu 9.4. nastoupili mladší žáci k dalšímu mistrovskému dvojzápasu. V prvním utkání jsme se postavili Frýdku, který nám v tabulce těsně šlape na paty. Potřebovali jsme vítězství, abychom si upevnili první příčku. Naši borci a borkyně nastoupili do zápasu plně nažhavení, ale nervozita na nich byla znát. Přesto výbornou hrou v první části zápasu se nám podařilo soupeři odskočit na rozdíl 7 branek a vyhrané trháky náskok ještě zvýšily. Poločas tedy skončil 20:12. Druhý poločas už byl mnohem vyrovnanější, ale díky náskoku, který jsme udržovali, se nám podařilo zvítězit 29:21. Do druhého utkání jsme nastoupili proti neméně silnému soupeři, který je v tabulce na třetím místě a to proti týmu Polanky. Začátek osobní obrany nám vycházel, ale došlo k útlumu, který soupeř začal trestat a srovnal s námi krok. Po time-outu trenéra Hývnara, který hráče zklidnil a dal jim instrukce, se opět hra přetočila na naší stranu a první část hry jsme si vybojovali náskok o 3 branky. Ten se nám opět podařilo navýšit po trhacích, kde jsme opět zvítězili a první poločas skončil 16:12. Druhý poločas jsme opět udržovali odstup, mírně ho navýšili a zvítězili jsme 25:20."

Soupiska a góly: Juřena F. 2, (připsané trháky), Zeman D. 14, Štěpán M. 12, Husár F. 8, Šimíček L. 7, Hawkins T. 5, Daňhel J. 2, Böhm L. 2, Dryák A. 2, Baďura F. 1, Polášek M. Novotný T. Kalužová V. 

Velmi dobrá kolektivní hra s viditelným pokrokem všech hráčů. Velké poděkování patří rodičům a fanouškům, kteří nás přišli podpořit a vytvořili pro hráče luxusní atmosféru. Jsme jeden tým!