Mladší žáci odehráli prestižní turnaj v Kopřivnici

22.02.2022

Naše mladé házenkářské naděje mají za sebou prestižní turnaj, který v závěru víkendu proběhl v Kopřivnici.

Petr Zeman, trenér mladších žáků: "V neděli 20. února odehráli mladší žáci prestižní turnaj v Kopřivnici. Československá liga. Tohoto turnaje se zúčastnily top mužstva z Moravy a z blízkého Slovenska - Kopřivnice, Zlín, Zubří, Frýdek-Místek, Bojnice, Povážská Bystrica. Zubří se bohužel tentokrát z tohoto turnaje na poslední chvíli odhlásilo. Naši borci a borkyně nastoupili proti Zlínu. Turnaj jsme zahájili velmi dobře a výbornou a koncentrovanou hrou jsme soupeře porazili vysoko 22:11. Ve druhém utkání nás čekal další kvalitní soupeř z Povážské Bystrice. Všichni bojovali až do konce, ale bohužel díky několika chybám a neproměněným sedmičkám jsme soupeři podlehli 20:22.

Po skvělém obědě v restauraci Pod Bílou Horou jsme nastoupili k třetímu zápasu proti Bojnici. Zápas byl vyrovnaný až do samotného konce a díky bojovnosti a nasazení jsme soupeře porazili nejtěsnějším možným rozdílem 15:14. V posledním zápase nás čekal neporažený Frýdek Místek, který přijel na turnaj ve výborné formě. Kontakt s výborným soupeřem se nám dařilo držet do prvního poločasu, kdy jsme prohrávali 9:11, ale bohužel síly ubývaly a díky několika chybám a opět neproměněným sedmičkám jsme na soupeře nestačili a prohráli jsme 15:22. Závěrem chci poděkovat všem rodičům a příznivcům házené, kteří přišli podpořit náš tým a fandili až do konce a ještě velký dík rodičům, kteří připravili perfektní občerstvení."

Konečné umístění na turnaji:

1. Frýdek-Místek

2. Povážská Bystrica

3. KH ISMM Kopřivnice

4. Bojnice

5. Zlín

Soupiska a počet gólů našeho týmu: Kalužová V. Štěpán M. 23, Hawkins T. 6, Baďura F., Šimíček L. 5, Novotný T. 3, Husár F. 15, Dryák A. 4, Polášek M. 2, Zeman D. 9, Juřena F., Böhm L. 1, Daňhel J. 3, Trubek D., Trunečka N.