Mladší žáci odehráli dvojzápas v Novém Jičíně

09.05.2022

 Mladší žáci porazili Nový Jičín i Ostravu a do tabulky si připsali další čtyři body. Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar.  

HC Nový Jičín - KH ISMM Kopřivnice 13:21

Dne 5.5.2022 zajížděli Mladší žáci KH ISMM Kopřivnice do nedalekého Nového Jičína, aby odehráli předposlední dvojzápas soutěže. Prvním soupeřem byl Nový Jičín. V bráně nám chyběla stálá opora František Juřena, ale toho skvěle zastoupil Marek Štěpán. V osobní obraně jsme se dobře pohybovali bez míče a díky tomu jsme si získali slibný náskok do hry. Přes drobné nedostatky jsme celý zápas jasně kontrolovali a díky tomu se na hřiště dostali i minižáci, kteří ochutnali chuť mistrovského utkání. Svůj první gól za mladší žáky si dali i nejmladší, a to Mikoláš Polívka a Matěj Hanus.


KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Ostrava 23:18

I zápas s Ostravou probíhal ve stejném duchu, kdy po osobní obraně jsmě měli pěkný náskok. Drobnými chybami jsme dovolili soupeřil trošku náskok stáhnout. Po celý zápas jsme ale vedli. Závěr utkání už odehrála sestava, která bude tvořit základní kámen do příští sezóny. Oba dva zápasy jsme dobře bránili a díky tomu si připisujeme další 4 body do tabulky.

Sestava a branky: Kalužová 2, Hawkins 3, Husár 13, Novotný 2, Daňhel 5, Šimíček 3, Dryák 3, Hanus 1, Polívka 1, Bohm 2, Zeman 8, Štěpán 1, Keller, Trunečka, Baďura, Zrunek