Mladší žáci nesupěli v souboji s Ostravou

16.10.2017

Mladší žáci odehráli v sobotu 14.10.2017 již své páté utkání letošní sezóny. Soupeřem jim byl tentokrát celek Ostravy.


KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 24 : 29


Hodnocení zápasu:

V sobotu ráno jsme se sešli na domácí půdě na utkání proti týmu Sokol Ostrava. Našim cílem bylo zvítězit a dokázat sami sobě i protihráčům, že házenou hrát umíme. Věděli jsme, že soupeř vede tabulku, ale přesto jsme věřili našim schopnostem a následné vítězství. Do zápasu jsme vstoupili skvělou obranou. Dělali přesně co měli, dařilo se držet obranu a protihráči měli co dělat, aby udrželi hru na své straně. Téměř dokonalá osobní obrana to soupeři hodně stěžovala. V shout-outech se nám dařilo (7:7), ale co je třeba podotknout, gól nedali zkušenější hráči, což bylo tak trochu zklamáním. Ve druhém poločase, do 7.min, jsme hráli nádhernou házenou. Utkání bylo vyrovnané, akce střídala akci. Pak ale přišlo pár technických a střeleckých chyb a to rozhodlo o výsledku utkání (24:29). Zápas to byl oboustranně krásný a prohrát po takovém výkonu je sice škoda, ale nelze než tým pochválit. Divákům připravily oba týmy nadstandardní zážitek. Úroveň hry byla na extrémně vysoké úrovni, která se u mladších žáků moc nevidí.

Pochvala patří tentokrát Filipovi Foralovi a Kristiánovi Janíkovi. Jejich chuť vyhrát byla opravdu na hřišti vidět. Díky kluci..

Nejlepšími kopřivnickými střelci byl Samuel Jurdanov a Filip Foral..

Od začátku jsme soupeři byli vyrovnaným protivníkem a nepouštěli ho do vedení. Odvedli jsme jako tým parádní hru, bylo na co koukat a tím si zaslouží velké díky.

JEN TAK DÁLE, HOŠI!!!

Děkujeme rodičům za mohutné skandování a podporů našich hráčů!

Sestava a branky: Rozsíval Adam 1, Gaži Matyáš 1, Jurdanov Samuel 7, Pitek Jakub, Hladil Hynek 4, Gavlas Lukáš, Štěpán Jiří 1, Wunsch Petr 3, Ošmera David 5, Mirozska Jan, Foral Filip 6, Janík Kristián

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval a Pavla Matulová