Mladší žáci nestačili na Ostravu

27.03.2018

Ve čtvrtek 22.3.2018 zajížděli naši mladší žáci na palubovku lídra tabulky, týmu TJ Sokol Ostrava.  Zápas hodnotí trenér Tomáš Hývnar.

TJ Sokol Ostrava - KH Kopřivnice 39:29 (13:13)

Ostravský soupeř vede bodově soutěž, ale to naše chlapce vůbec netrápilo. Bez respektu a bojácnosti vlétli na hřiště a jasně dominovali v prvních 10 minutách osobní obrany. Na konci poločasu nás však soupeř zastihl v nekoncentrovanosti. Proto byl stav na ukazateli 13:13! Házenkářská dovednost či disciplína shot-out nás však zaskočila. Soupeř dával všechny hody za dva a proto soupeř tento úsek vyhrál 18:4! Do druhého poločasu jsem za celkového nepříznivého stavu opět nastoupili hrdě. Druhý poločas jsme vyhráli 12:8. Zde jde vidět, že hráči přes zimní přestávku pilně trénovali. Z celkového výsledku si neděláme žádnou, ale žádnou těžkou hlavu. V klasické hře jsme dominovali a předvedli líbivou házenou. Soupeř z Ostravy je velmi kvalitní a celé utkání se odehrálo bez vzájemných zákeřností a nezdravých faulů. Za toto jim patří dík. Z celkového výsledku je zřejmé, jak shot-out ovlivní celkový výsledek házené v Moravskoslezském kraji. Je smutné, že v 21. století není náš svaz schopen rozdělit tyto tři části utkání do třech výsledkových tabulek.

Sestava a branky: Dej, Příhoda, Žárský, Jurdanov 7, Hladil 4, Gavlas, Štěpán, Foral 7, Janík 3, Wünsch 2, Ošmera 6, Mirozska.

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval