Mladší žáci naplno bodovali v Třinci!

24.09.2018

V rámci třetího kola ligy mladších žáků zajíždělo naše družstvo na palubovku Třince. Utkání hodnotí tým trenérů mladších žáků.

V neděli odpoledne jsme vyrazili na utkání do Třince, připraveni a odhodláni vyhrát. Utkání mělo od začátku náboj. Pro naše barvy veliké překvapení a radost z předvedené hry. Samotná hra byla velmi vyrovnaná. Osobní obrana šlapala, tak jak měla, kluci si hlídali každý svého soupeře.

Domácím jsme nedovolili rozhodnout utkání již v první polovině, do druhé půlky jsme vkročili s náskokem 4 bodů (7:11).

Shout-outy jsme zvládli na jedničku, Pepa v bráně házel dostatečně daleko a s přesností. Tím jsme získali 1 bod (7:12).

Opět k velkému překvapení patřil i poločas druhý. Nejen, že kluci předvedli stejný výkon, ba dokonce přidali i něco navíc a bylo to super. Obraně se nedalo téměř nic vytknout a šlapala super. V útoku to také nebylo až tak špatné, ale bohužel nás občas zradila přesnost střel a neproměňování vyložených šancí.

Nicméně jsme nátlak vydrželi a utkání s přehledem vyhráli (13:20)

Utkání můžeme zhodnotit jako skvěle odvedenou práci. Ve hře nechyběla chuť a dravost. Opravdu chtěli všichni a na hře to bylo znát. Opět hoši ukázali, že hrát opravdu chtějí. Máme skvělý team a kluci začínají být dobrá parta.

Opravdu velké díky patří divákům, fanouškům, rodičům za hojnou účast a za perfektní atmosféru při samotném utkání. DĚKUJEME ;-)

Sestava a branky: Pekar Matyáš 2, Kahánek Dominik, Pekar Kryštof, Babinec Matěj, Žárský Michal 2, Kunc Petr, Koliba Miloš, Štěpán Jiří 10, Gavlas Lukáš 4, Alex David 1, Thomke Jiří, Šebrle Adam 1

Brankáři: Příhoda Josef 1, Wirgl Josef

Trenéři: Lumír Koval, Michal Glogar a Pavla Matulová