Mladší žáci naplno bodovali proti Polance!

27.05.2018

V sobotu ráno jsme přivítali na domácí palubovce tým hráčů SKH Polanka.

Utkání se nám dařilo na jedničku. Zejména 1.poločas. V osobní obraně se nám dařilo a kluci hráli pěknou hru. Do druhého poločasu jsme vstoupili s náskokem čtyř bodů (17:14).

Shot-outy jsme tentokrát výjimečně nepokazili, Filip házel dostatečně daleko s velkou přesností a tím ho chceme pochválit. S výkonem brankáře jsme byli tentokrát nadmíru spokojeni (14:16).

Do druhého poločasu jsme vstupovali na palubovku s dvoubodovým náskokem. Což je super. Druhá polovina zápasu se odehrávala ve vyrovnaném duchu, avšak vůle a chuť po vítězství vyhrála a my nakonec ZVÍTĚZILI s třígólovým náskokem (43:40).

Nejlepšími hráči utkání byli Filip Foral, Hynek Hladil a David Ošmera.

Všem klukům chci poděkovat za předvedený výkon zejména v prvním poločase. Ano, dělali jsme chyby, ale ty jsou v každém utkání. Především máme radost z výkonu, vůle a chuti, která byla na hřišti vidět, tímto Vám kluci MOC DĚKUJEME. Díky patří také rodičům, kteří přišli a povzbudili ty své kluky.

Trenéři Tomáš Hývnar, Lumír Koval a asistentka trenéra Pavla Matulová

KH KOPŘIVNICE - SKH POLANKA 43:40 (17:14)

Sestava a branky: Janík Kristián 5 , Rozsíval Adam 2, Štěpán Jiří 2, Foral Filip 11, Wunsch Petr 3, Ošmera David 8, Mirozska Jan, Jurdanov Samuel 4, Žárský Michal, Hladil Hynek 8, Gavlas Lukáš,

Brankáři: Dej Filip a Příhoda Josef