Mladší žáci kralovali na mezinárodním turnaji v Polsku!

08.02.2018

Ve dnech 26.1.-28.1.2018 se konal mezinárodní turnaj v Polsku Chrzanowě mimo jiné i pro kategorii mladších žáků.

V této kategorii bylo celkem 12 družstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Naši hráči zcela dominovali v soubojích ve skupině a jasně vyhráli. Další utkání s druhým vítězným družstvem druhé skupiny jsme opět přesvědčivě vyhráli. Ve finále jsme se znovu setkali se soupeřem MKS Piotrkowianin. Soupeř nenašel na naší hru zbraň. Kopřivničtí chlapci brali zlaté medaile a velký pohár. Samuel Jurdanov byl třetím nejlepším střelcem turnaje. Josef Příhoda byl vyhodnocen do All Stars jako nejlepší brankář turnaje.

Závěrem je nutné uvést, že poctivým tréninkem a hlavně hernímu nasazení v součinnosti s bojovností lze vyhrávat. Rovněž k tomu se přidala radost ze hry, pohoda a dobrá nálada. Všechny tyto atributy kluci splnili a proto odehráli vynikající turnaje. Pevně doufáme, že v nastolených výkonech budou pokračovat.

Výsledky ve skupině:

KH Kopřivnice - UKS Ostrów Wlk. 19:7

KH Kopřivnice - SP 6 Zawiercie 14:6

KH Kopřivnice - MKS Piotrkowianin 18:14

KH Kopřivnice - MKS Krakus 14:6

KH Kopřivnice - PM Tarnów 17:7

Semifinále:

KH Kopřivnice - PSP 3 Grodkow 12:7

Finále:

KH Kopřivnice - MKS Piotrkowianin 13:10

Sestava a branky:

Filip Dej (B), Josef Příhoda (B), Tomáš Slavík (B), Samuel Jurdanov 28, Hynek Hladil 11, Lukáš Gavlas 2, Jiří Štěpán 4, Filip Foral 22, Kristián Janík 5, Petr Wünsch 8, David Ošmera 15, Filip Lariš 3, Štěpán Lariš 8, Šimon Novák 1

Trenéři: Tomáš Hývnar, Lumír Koval