Mladší žáci "A" si připsali jednu výhru a jednu porážku

03.11.2019

Jednu výhru a jednu porážku si připsali o uplynulém víkendu kopřivničtí mladší žáci, když nejprve porazili Olomouc a posléze podlehli celku Bystřice pod Hostýnem. Utkání hodnotí trenér Lumír Koval. 

Handball club Olomouc 1966 - KH ISMM Kopřivnice A 17:29 (7:15)

První sobotní utkání se podařilo chytit taktovku od samého začátku. V osobní obraně kluci nedávali soupeři prostor a navýšili stav na dvojnásobek. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kde navíc byly silnou zbraní rychlé protiútoky. Celkově to bylo velmi vydařené utkání.

Sestava a branky: Žárský 1, Pekár M. 7, Štěpán M. 1, Pekár K. 1, Kahánek 2, Stoklasa 1, Babinec M., babinec J., Štěpán J. 14, Gavlas 2, Wirgl, Thomke, Šebrle , Kalužová

Trenéři: Lumír Koval a Alžběta Štěpánová

Házená Velká Bystřice - KH ISMM Kopřivnice A 22:16 (13:12)

Ve druhém utkání nás čekal obtížnější soupeř. V prvním poločase všichni makali na 100% což je vidět i na výsledku. Druhý poločas začal lépe pro naše borce. V obraně krásně zdvojovali a v útoku se dařily proskoky soupeřovou obranou. Od páté minuty soupeř zlepšil a přitvrdil obranu, což naše kluky rozhodilo a najednou přestali hrát svou hru. Měli velký problém se dostat přes jejich obranu a nakonec zahazovali míče. Toho dokázali házenkáři z Bystřice využít a postupně si vzali zápas zpět na svou stranu. Musíme zapracovat na útočné fázi a udržet perfektní obranu. Celkově to byl velmi krásný zápas a je potřeba poděkovat i rodičům, kteří vytvořili perfektní kulisu.

Sestava a branky: Žárský, Pekár M. 2, Štěpán M. 2, Pekár K. 1, Kahánek, Stoklasa, Babinec M., babinec J., Štěpán J. 7, Gavlas 4, Wirgl, Thomke, Šebrle , Kalužová

Trenéři: Lumír Koval a Alžběta Štěpánová