Mladší dorostenci z Kostelce body nevezou

29.03.2023

Mladší dorostenci podlehli ve 20. kole Házenkářské akademii Olomouckého kraje tříbrankovým rozdílem. Utkání hodnotí trenéra Alžběta Štěpánová a hráč Josef Příhoda.


HAOLK - KH ISMM Kopřivnice 24:21

Alžběta Štěpánová: "V sobotu zajížděli mladší dorostenci do Kostelce na Hané, kde se střetli s Házenkářskou akademii Olomouckého kraje (HAOLK). Bohužel jsme nechali body u soupeře doma. Do utkání kluci vstoupili sice nabuzení, ale za to s laxní střelbou. Spousta ran končila mimo brankovou konstrukci. Obrana sice už šlapala, ale kontakt se soupeřem je stále opatrný. Druhý poločas už byl o mnoho lepší. Klukům se dařilo i častěji umístit balón do sítě. Velké pozitivum ve hře bylo hlavně to, že góly byli schopni dát všichni hráči z útoku, což byla komplikace pro soupeře. Kdyby první poločas měl náboj druhého, výsledek mohl vypadat jinak. Teď se musíme soustředit na další utkání, které odehrajeme v Lovosicích.

Josef Příhoda: "Sobotní utkání bych zhodnotil na dvě části, kdy před zápasem jsme se s klukama dost dobře nahecovali i díky našemu trenérovi, myslím si, že jsme ze šatny vycházeli velmi nabuzení vyhrát a rozcvička měla páru. V první půli se nám ale bohužel nedařilo se střelbou. Ve druhém poločase to začalo šlapat, bránili jsme a stříleli. Velká gratulace našemu gólmanovi Matoušovi Rejlkovi, který nás hodně v brance podržel. Všechno postupně šlapalo, lavička povzbuzovala a nakonec jsme to stáhli na pro hru o tři branky. Děkuji všem klukům, že do toho dali vše."