Mladší dorostenci vstoupili do jarní části sezóny remízou s Hranicemi!

25.02.2019

Úvodní zápas v novém roce hodnotí trenér Jirka Lípový!  

 Věděli jsme, že nás čeká obrovsky těžké utkání. Chtěli jsme Hranicím vrátit prohru z úvodu sezóny a před zápasem byli dostatečně připraveni.
Přesto však úvod zápasu byl z naší strany naprosto tragický. Kluci se zalekli toho, že soupeř poprvé v sezoně nasadil jejich hvězdného hráče Rumiana, který hostuje v Karviné a je nejlepší střelec první ligy. Jen v první půli se prosadil 9x.
Nebranili jsme jak umíme, v útoku se nedařila střelba a to mělo za následek ztrátu až 7 branek v průběhu první půle.
Zhruba od 20 minuty se kluci postupně vzpamatovali a přineslo to snížení skore do poločasu na 2 branky.
Druhá půle už byla taková jak bych chtěl abychom se prezentovali. Bojovná a hrána s chutí. Dokázali jsme eliminovat jejich sílu z pravé strany díky skvělé obraně a Lukáši Podolskému v bráně . Začali se prosazovat více v útoku a zápas najednou začal od nuly. V posledních dvou minutách byla k vidění dramatická házená, kdy jsme nejprve prohrávali o dvě branky, ty jsme stahli a nakonec získali 14 sekund do konce i balón. Vzali jsme si time-out a řekli si co zahrajeme. Bohužel nás soupeř do zakončení nepustil a závěrečná devítka už druhý bod nepřinesla. Beru to však tak, že i když jsme hráli doma, tak jsme bod získali. Soupeř byl opravdu kvalitní a disponuje šikovnými hráči.
Náš tým pochválim za 40 minut bojovnosti a nasazení . Na kdyby se nehraje, ale když by takhle kluci nastoupili od začátku o výhře by nebylo pochyb. A také pokud by nás bylo více na střídání byl by prostor pro odpočinek. Ale jsme v situaci jaké jsme a budeme bojovat o medaile i třeba jen v šesti lidech. Soupeři s námi musí počítat. Děkuji klukům za bojovnost."

Sestava a branky: Podolský , Feix - Kocián 5, Hývnar 4, Macke 4, Heger 4, Škarka 4, Palacký 3, Hrnčárek 2, Hegar