Mladší dorostenci smetli rozdílem třídy Bystřici pod Hostýnem!

06.11.2019

Mladší dorostenci o víkendu převálcovali Bystřici pod Hostýnem poměrem 49:22 a připsali si své páté vítězství v řadě! Se ziskem desíti bodů tak svěřenci trenéra Víctora Donosa stále kralují druholigové tabulce! Utkání hodnotí vedoucí družstva Tomáš Hrnčárek. 

HK Bystřice p.H. - KH ISMM Kopřivnice 22:49 (11:20)


Výhra s rozpačitým začátkem! Mnohokrát se říkalo, že k soupeři se musí přistupovat vždy s úctou a respektem. Platilo to i o tomto utkání, kdy naši hráči ml. dorostu zajížděli na půdu HK Bystřice pod Hostýnem. První minuty zápasu však naznačovaly, že si snad ani dva body nebudeme chtít dovést domů. V sedmé minutě si proto musel nečekaně vzít time out kopřivnický kouč Víctor Donoso, který se snažil klukům říct, kde dělají chyby a také zvednout bojovnost týmu. Po celý první poločas jsme však měli jen mírný náskok dvou až tří gólů. O přestávce, kdy bylo skóre 11:20 pro náš tym, jsme si opět řekli, co děláme a neděláme dobře. Do druhé půle však nastoupili úplně jiní hráči. Velká koncentrace, přesná střelba a důsledná obrana. Od prvních minut až po závěrečný hvizd to pro náš tým byla házenkářská paráda, kdy se na hřišti vystřídali všichni hráči. Naše mužstvo nakonec zvítězilo 49:22.

Sestava a branky: Benýšek Martin 11, Foral Filip 9,,Hrnčárek Matěj 8, Lakatoš Matěj 5, Škarka Miroslav 4, Labounek Tadeáš 4, Kocián Ondřej 3, Ošmera David 2, Příhoda Vojtěch 2, Hladil Hynek 1, Hegar Adam, Seidler Daniel, Podolský Lukáš

Trenér: Víctor Andres Donoso Andalaft