Mladší dorostenci si připsali vysokou výhru v Novém Jičíně a poskočili na druhé místo v tabulce!

01.11.2018

Mladší dorostenci o uplynulém víkendu naplno bodovali na palubovce Nového Jičína. Utkání hodnotí trenér mladšího dorostu Jirka Lípový, který však své svěřence vybízí k lepším výkonům!

TJ Nový Jičín - KH Kopřivnice 25:38 (14:18)


Jiří Lípový, trenér mladšího dorostu: " Do nedalekého Nového Jičína jsme odjeli s vidinou získat další dva body do tabulky a upevnit si tak místo mezi trojicí nejlepších týmů. To se nakonec také povedlo, ovšem musím jedním dechem dodat, že výkon některých hráčů hraničil s laxností! V prvním poločase jakoby pro nás neexistovala obrana. Kupila se chyba za chybou a to vše vycházelo ze špatného přístupu k zápasu. Ve druhé půli jsme předvedli již zlepšený výkon, ovšem stále to nebylo naplno. Bohužel hráči nesplnili ani jeden ze dvou dílčích cílů v zápase, které jsme jim zadali a to mě mrzí. Nyní se musíme připravit na velice těžké trojutkání s Paskovem, Zlínem a Zubřím. Teprve tyto zápasy nám ukážou, jak na tom opravdu jsme. A s takovým přístupem jako v NJ vyhoříme jako papír, tak doufám, že kluci si má slova vzali k srdci a předvedou opět ten bojovný výkon jako v minulých zápasech. Za tento zápas si zaslouží pochvalu naši gólmani jak Lukáš Podolský, tak Dominik Trenz."


Sestava a branky: Podolský, Trenz - Heger 9, Hývnar 7, Kocián 6, Macke 6, Hrnčárek 4, Benýšek 3, Palacký 3, Škarka, Šťastný.