Mladší dorostenci se stále nesou na vítězné vlně!

29.09.2019

Mladší dorostenci si připisují druhou výhru v řadě! V prvním domácím utkaní sezony porazili Zlín! Utkání hodnotí vedoucí družstva Tomáš Hrnčárek.

KH ISMM Kopřivnice - HC Zlín 33:30 (15:15)


"K druhému utkání nastupovali mladší dorostenci proti silnému Zlínu. Je to jeden z adeptů na postup do I. ligy mladšího dorostu. Družstvo pod vedením trenérů p. Petřeka a p. Hývnara bylo doplněné o 6 starších žáků. Po celou dobu utkání naši chlapci udržovali vedení maximálně o 2 - 3 branky. Proto bylo utkání těžké, protože malé zaváhání, znamenalo okamžité vyrovnání. Střelecky se prosadil hlavně Martin Benýšek, který zatížil konto soupeře 19 brankami. Dobrý zápas odehrál také Vojta Příhoda, který nastřílel 5 branek. Velmi dobrý výkon, i když to tak nevypadá, podali oba brankáři, jak Lukáš Podolský, tak Danek Seidler, který tak navázal na velmi dobrý výkon z minulého kola v Polance."


Sestava a branky: Benýšek M. 19, Hrnčárek M. 5, Příhoda V. 5, Škarka M. 1, Lakatoš M. 1, Foral F. 1, Ošmera D. 1, Labounek T., Podolský L., Seidler D., Hegar A., Klos F., Janík K., Kocián O., Hladil H., Wünsch P.

Trenéři: Jaromír Petřek, Tomáš Hývnar