Mladši dorostenci převálcovali Bystřici pod Hostýnem!

26.11.2018

O víkendu cestovali mladší dorostenci na palubovku soupeře. Tím byl pro deváté kolo celek Bystřice pod Hostýnem. Zápas hodnotí trenér Jirka Lípový.

Do utkání v Bystřici pod Hostýnem jsme odjeli po sérii dvou proher. A tak hráči dostali za úkol dostat se zpět na vítěznou vlnu, aby jsme udrželi krok s čelem tabulky. Jsem spokojen se 45 minuty zápasu. Prvních 15 min., ať už to bylo zapříčiněno brzkým nedělním výhozem nebo podceněním soupeře jsme totálně prospali. Vypadávaly nám míče, neproměnili jsme 5 náskoků ze šestky a rázem jsme o tři góly prohrávali. Po time-outu se hráči vzchopili a začali konečně šlapat. Ve zbytku poločasu jsme dostali jen tři góly a v útočné fázi zakončovali každý útok gólem. Druhý poločas byl už jen otázkou skóre. Nám jde o každý gól. Nechceme je zbytečně dostávat. Chceme mít nejlepší obranu v lize a také chceme co nejvíce hru soupeře přerušovat a tím ji nabourat. Prostřídali jsme všechny hráče i starší žáci se ukázali na palubovce a do budoucna s nimi můžeme počítat. Nyní se tým musí dát zdravotně do pořádku, protože nás to trápí celý podzim. Hrajeme v neúplné sestavě a to je škoda. Hráči musí pochopit, že i regenerace a protahování do házené patří. Musí se naučit mít rádi své tělo. Jsou před námi ještě dvě utkání a půjdeme do nich na 100 % abychom měli klidnější zimní pauzu a mohli se v ní kvalitně připravit na důležité jaro.


Sestava a branky: Podolský 1, Feix - Macke 11, Hývnar 8, Foret 4, Hrnčárek 4, Škarka 4, Kocián 3, Šťastný 2, Palacký 1, Foral, Šálek.