Mladší dorostenci podlehli na úvod sezóny Hranicím

24.09.2018

Mladší dorostenci vstoupili do nové sezony prohrou s Hranicemi. Utkání hodnotí trenér mladšího dorostu Jiří Lípový.

TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice 30:24 (16:13)

Jiří Lípový, trenér mladšího dorostu: "Do prvního utkání v sezóně jsme vstupovali s nadšením a odhodláni si odvést dva body z venku. Začátek utkání tomu také napovídal, když jsme po deseti minutách vedli 4:7. Poté však nastal zlom, když jsme se nechali naprosto zbytečně vyloučit po individuálních chybách (5x v 1.pol.) . Domácí tým odskočil na 8:7 a vedení už do konce zápasu nepustil.My jsme ve druhém poločase ještě vykřesali jiskřičku naděje, když jsme velké manko snížili na 21:20. Ovšem poté se opět dostavila laxnost v zakončení, jako v celém zápase (20 neproměněných střel) a domácí Hranice postupně skóre zase navýšily. Konec zápasu už se nesl v duchu frustrace ze ztracených bodů a polevení v koncentraci na obraně. Celkové skóre 30:24 a naprosto zasloužená výhra domácích. Nám nezbývá, než dát hlavy opět nahoru a příští týden vyhrát. Je to teprve začátek soutěže a sezóna bude dlouhá. Takže nic se neděje, ale musíme do toho v tréninku zase šlápnout. "