Mladší dorostenci pod vedením Víctora Donosa převálcovali Ostravu!

15.10.2019

Mladší dorostenci zajížděli ke svému dalšímu utkání na palubovku Ostravy, kde oslavili vysoké vítězství 40:28. Utkání hodnotí vedoucí družstva Tomáš Hrnčárek. 

Sokol Ostrava - KH ISMM Kopřivnice 28:40 (11:18)


"Kluci, zápas s Ostravou musíte zvládnout! Tyto slova slyšeli naši hráči před tímto zápasem mnohokrát od pana Petřeka. Ostravu známe moc dobře a můžeme odpovědně říct, že poslední léta je to velmi těžký soupeř, na kterém si naši hoši již nejednou vylámali zuby. Do zápasu jsme šli s velkou úctou k soupeři, ale s hlavou vztyčenou. Nervózní první poločas, kdy jsme v prvních pěti minutách museli dotahovat jednobrankové manko, naši borci nakonec zvládli. Do druhého poločasu jsme nastupovali s náskokem sedmi gólů a to za stavu 11:18. Velká koncentrace a plnění všech pokynů trenéra Víctora Donosa vyústilo v to, že se druhý poločas stal pro náš tým házenkářskou parádou, ve které si zahráli všichni hráči, které povzbuzovalo skvělé obecenstvo rodičů. Jako vedoucí družstva musím říct, že jsem pyšný na náš tým!"

Sestava a branky: Kocián Ondřej 2, Hladil Hynek 2, Ošmera David 3, Foral Filip 4, Hegar Adam, Lakatoš Matěj 4, Hrnčárek Matěj 7, Příhoda Vojtěch, Podolský Lukáš, Škárka Miroslav 1, Labounek Tadeáš 1, Seidler Daniel, Benýšek Martin 16/6.