Mladší dorostenci opanovali domácí turnaj "O pohár starosty města"

28.10.2019

Cenné vítězství v tradičním domácím turnaji "O pohár starosty města" vybojoval v sobotu 26. října mladší dorost KH ISMM Kopřivnice. Turnajem prošel bez jediné porážky a zaslouženě se radoval ze zisku poháru. Turnaj hodnotí Tomáš Hrnčárek.

"26.10.2019 se na hale Z.Š. Emila Zátopka konal tradiční turnaj ml. dorostu "O pohár starosty města." Naši kluci tento turnaj zcela opanovali. Tohoto turnaje se včetně našeho družstva KH ISMM Kopřivnice zúčastnili také hráči z TJ Rožnov p. R. , TJ Sokol Ostrava a HC Nový Jičín. Pro naše družstvo to však nebyli neznámí hráči, jelikož se s nimi setkávají ve druhé lize ml. dorostu. Velká koncentrace a psychická pohoda byla známkou toho, že si naši hráči KH ISMM Kopřivnice postupně od prvního utkání poradili se všemi soupeři a při slavnostním vyhlášení mohli z rukou starosty města Kopřivnice pana Ing. Miroslava Kopečného převzít pohár pro vítěze turnaje. Před tímto převzetím poháru se ještě tradičně vyhlásili nejlepší hráči turnaje, které vybírali trenéři zúčastněných družstev. Jako nejlepší brankář byl vyhodnocen Daniel Seidler z KH ISMM Kopřivnice, dále nejlepším hráčem byl vyhodnocen Martin Benýšek z KH ISMM Kopřivnice a nejlepším střelcem turnaje s 21 góly byl hráč Nedoma Matěj z HC Nový Jičín. Tímto bych velmi rád poděkoval všem zúčastněným rodičům, kteří se mimo jiné také podíleli na přípravě turnaje. V neposlední řadě patří velké poděkování městu Kopřivnice, které je každoročně garantem tohoto turnaje."

Výsledky turnaje:

KH ISMM Kopřivnice - HC Nový Jičín 28:24

KH ISMM Kopřivnice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 36:23

KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Ostrava 32:20


Sestava a branky: Hrnčárek Matěj 19, Benýšek Martin 17, Kocián Ondřej 14, Wünsch Petr 13, Příhoda Vojtěch 9, Škarka Miroslav 7 , Labounek Tadeáš 5, Ošmera David 4, Klos František 3, Lakatoš Matěj 3, Hegar Adam 2, Seidler Daniel 1, Podolský Lukáš.