Minižáci odehráli turnaj v Polance nad Odrou!

22.02.2018

V pořadí pátý turnaj mini házené v letošní sezóně pořádal oddíl SHK Polanka nad Odrou.  

Opět se sešlo 7 družstev (KH Kopřivnice A,B, dále Polanka A, B, Ostrava, Třinec a Poruba C). Tím pádem odehrálo každé družstvo 6 utkání 2 krát 8 minut.

Chlapci i tentokrát byli rozděleni do dvou družstev (jako vždy, ale v jiném složení) a opět si všichni dobře zahráli. Musíme s potěšením konstatovat, že se družstvu A podařilo poprvé vyhrát všechna utkání, i když se to v této kategorii nepočítá. Jen my trenéři si píšeme čárky za branky, pro naše hodnocení a pro potěšení chlapců ze vstřelených branek.

Dovednostní soutěže byly zajímavé, tentokrát se ovšem konaly z časových důvodů během zápasů. Spokojenost všech zúčastněných družstev, trenérů i diváků byla markantní, rodiče povzbuzovali nejen své děti ale i ostatní a tak po čtyřech hodinách soutěžení všichni odjížděli spokojeni.

Trochu zklamání z počtu našich kluků, kteří byli dost nemocní a tak jsme zápasy odehráli téměř bez střídání.

A stále platí pro všechny nové zájemce, že jste vítání v úterý nebo pátek od 15.30 hodin na hale ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice, kde probíhají tréninky chlapců ve věku od 7 do 9 let. Přijďte si to vyzkoušet!

Takže na závěr jména a branky hráčů, kteří se akce zúčastnili:

Pekar Matyáš 47, Pekar Kryštof 17, Žárský Michal 42, Šebrle Adam 34, Daňhel Jan 36, Wirgl Josef 9, Husár Filip 23, Zeman Dominik 24, Zrunek Dominik 1, Adámek Richard

Další, v pořadí šestý, turnaj mini žáků pořádáme v Kopřivnici v sobotu dne 3.3.2018 v 9.00 hodin.

Miroslav Bartoň - trenér