Mezinárodní turnaj mladších žáků - Memoriál Jiřího Mayera

24.05.2018

Dne 19. - 20.5.2018 jsme pořádali dvoudenní turnaj mladších žáků v házené, s názvem Memoriál Jiřího Mayera. Pozvání přijalo 6 týmů, z toho 1 tým ze Slovenska.

Utkali jsme se s týmy, které neznáme z vlastní soutěže. Věděli jsme však, že některé týmy jsou lídry ve svých soutěžích. Proto jsme šli do utkání naplno a nepodcenili jsme žádného soupeře.

Obrovskou devizou bylo, že kluci vycházeli ze zabezpečené obrany, které nutili soupeře k chybám a ty bylynásledně potrestány z rychlých protiútoků. Při postupných útocích kluci vyzkoušeli několik signálů, které většinou ukončili gólem nebo sedmimetrových hodem. Na hřišti byla vidět krásná spolupráce spojek a pivota. Opravdu šlapali jako jeden tým, měli chuť si zahrát házenou a nemyslet na výsledek. Za zmínku stojí výkony našich brankářů, kteří se blýskli krásnými zákroky a jednoznačně podrželi tým.

Tentokrát hodnotit jednotlivé hráče jako nejlepší nebudeme. Bylo by to nespravedlivé vůči ostatním. Jeli všichni jako jeden celek, na sto procent. Za zmínku jen stojí obětavost Filipa Forala, který odehrál další 4 zápasy s naraženými žebry.

Co se týče celého turnaje, lze říct pouze jediné. Byl to skvělý víkend plný emocí, potu, vítězství i prohry. Ale co je nejdůležitější, VYHRÁLI JSME, a to se počítá ;-)

Závěrem chci poděkovat rodičům za hladký průběh celého turnaje a zvlášť poděkovat za zorganizování takovéto akce Tomovi Hývnarovi a Páji Matulové.

DÍKY KLUCI, BYLI JSTE ÚŽASNÍ A MY VŠICHNI, TRENÉŘI A RODIČE, OD SRDCE DĚKUJEME !! 

Trenéři Tomáš Hývnar, Lumír Koval a asistentka trenéra Pavla Matulová 

Výsledky :

KH Kopřivnice - TJ Sokol Trnávka 30 : 7

KH Kopřivnice - HK AGRO Topolčany 23 : 16

KH Kopřivnice - SK Házená Polanka n/O 27 : 16

KH Kopřivnice - HCB Karviná 24 : 19

KH Kopřivnice - TJ Rožnov p/R 26 : 23

KH Kopřivnice - HC Zlín 25 : 15

Sestava a branky: Janík Kristián 16 , Rozsíval Adam 3, Štěpán Jiří 1, Foral Filip 35, Wunsch Petr 18, Ošmera David 37, Mirozska Jan 1, Jurdanov Samuel 25, Žárský Michal, Hladil Hynek 18, Gavlas Lukáš 2,

Brankáři: Dej Filip a Příhoda Josef