Mezinárodní turnaj mladších žáků - Memoriál Jiřího Mayera

18.05.2018

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na memoriál Jiřího Mayera, který se odehraje v sobotu a v neděli v Kopřivnici. 

Těšíme se na skvělou atmosféru v hledišti, srdečně zve KH Kopřivnice. Vzhledem k tomu, že v sobotu dne 19.5.2018 se od 15:00 hodin do 17:00 hodin odehraje v hale poslední utkání extraligy mužů, tak v případě příznivého počasí odehrajeme 4 utkání na novém venkovní hřišti vedle sportovní haly.  

Program turnaje - příznivé počasí:

SOBOTA 19.5.2018

1. 08:00 - 08:50 hod KH Kopřivnice - TJ Sokol Trnávka

2. 08:50 - 09:40 hod SK Polanka - HC Zlín

3. 09:40 - 10:30 hod HCB Karviná - TJ Rožnov p/R.

4. 10:30 - 11:20 hod TJ Sokol Trnávka - SK Polanka

5. 11:20 - 12:10 hod HC Zlín - HCB Karviná

6. 12:10 - 13:00 hod HK AGRO Topoľčany - KH Kopřivnice

7. 13:00 - 13:50 hod TJ Rožnov p/R. - HC Zlín

15:00 - 17:00 HOD UTKÁNÍ EXTRALIGY MUŽŮ

KH KOPŘIVNICE - SKP FRÝDEK MÍSTEK

8. 13:50 - 14:40 hod SK Polanka - HK AGRO Topoľčany (venku)

9. 14:40 - 15:30 hod HCB Karviná - TJ Sokol Trnávka (venku)

10. 15:30 - 16:20 hod KH Kopřivnice - SK Polanka (venku)

11. 16:20 - 17:10 hod TJ Sokol Trnávka - TJ Rožnov p/R. (venku)

12. 17:00 - 17:50 hod HK AGRO Topoľčany - HCB Karviná

13. 17:50 - 18:40 hod HC Zlín - TJ Sokol Trnávka

14. 18:40 - 19:30 hod HCB Karviná - KH Kopřivnice

NEDĚLE 20.5.2018

1. 08:00 - 08:50 hod TJ Rožnov p/R. - HK AGRO Topoľčany

2. 08:50 - 09:40 hod SK Polanka - HCB Karviná

3. 09:40 - 10:30 hod HK AGRO Topoľčany - HC Zlín

4. 10:30 - 11:20 hod KH Kopřivnice - TJ Rožnov p/R.

5. 11:20 - 12:10 hod TJ Sokol Trnávka - HK AGRO Topoľčany

6. 12:10 - 13:00 hod TJ Rožnov p/R. - SK Polanka

7. 13:00 - 13:50 hod HC Zlín - KH Kopřivnice

Program turnaje - nepříznivé počasí

SOBOTA 19.5.2018

1. 08:00 - 08:50 hod KH Kopřivnice - TJ Sokol Trnávka

2. 08:50 - 09:40 hod SK Polanka - HC Zlín

3. 09:40 - 10:30 hod HCB Karviná - TJ Rožnov p/R.

4. 10:30 - 11:20 hod TJ Sokol Trnávka - SK Polanka

5. 11:20 - 12:10 hod HC Zlín - HCB Karviná

6. 12:10 - 13:00 hod HK AGRO Topoľčany - KH Kopřivnice

7. 13:00 - 13:50 hod TJ Rožnov p/R. - HC Zlín

15:00 - 17:00 HOD UTKÁNÍ EXTRALIGY MUŽŮ

KH KOPŘIVNICE - SKP FRÝDEK MÍSTEK

8. 17:00 - 17:50 hod SK Polanka - HK AGRO Topoľčany

9. 17:50 - 18:40 hod HCB Karviná - TJ Sokol Trnávka

10. 18:40 - 19:30 hod KH Kopřivnice - SK Polanka

11. 19:30 - 20:20 hod TJ Sokol Trnávka - TJ Rožnov p/R.

NEDĚLE 20.5.2018

12. 08:00 - 08:50 hod HK AGRO Topoľčany - HCB Karviná

13. 08:50 - 09:40 hod HC Zlín - TJ Sokol Trnávka

14. 09:40 - 10:30 hod HCB Karviná - KH Kopřivnice

15. 10:30 - 11:20 hod TJ Rožnov p/R. - HK AGRO Topoľčany

16. 11:20 - 12:10 hod SK Polanka - HCB Karviná

17. 12:10 - 13:00 hod HK AGRO Topoľčany - HC Zlín

18. 13:00 - 13:50 hod KH Kopřivnice - TJ Rožnov p/R.

19. 13:50 - 14:40 hod TJ Sokol Trnávka - HK AGRO Topoľčany

20. 14:40 - 15:30 hod TJ Rožnov p/R. - SK Polanka

21. 15:30 - 16:20 hod HC Zlín - KH Kopřivnice