Memoriál Jiřího Mayera

09.09.2020

O uplynulém víkendu proběhl na hale ZŠ Emila Zátopka tradiční turnaj "Memoriál Jiřího Mayera", který na našich webových stránkách hodnotí trenér Tomáš Hývnar.

Po přípravných utkání v Rožnově p.R. a Novém Jičíně byl uspořádán tradiční turnaj starších žáků "Memoriál Jiřího Mayera". Účast turnaje měla být mezinárodní, avšak družstva Topoľčan a Kysuckého n.M. se nemohla dostavit vzhledem k hygienickým opatřením slovenských hráčů. Z tohoto důvodu byl domácí tým rozdělen a doplněn hráči mladšího dorostu. Systém turnaje byl, že všechny družstva hrají proti sobě navzájem a to vždy 2 x 25 minut. Nakonec se ukázalo vzájemné utkání domácích družstev jako klíčové celého turnaje. První poločas pro "A" tým vítězný a to o 2 góly. V druhém poločase však někteří hráči nedovedli se držet pokynů trenérů. Z tohoto důvodu vyhrál tým "B". V dalších utkáních už domácí družstva předčila soupeře. Tomu všemu odpovídal celkový výsledek. Zcela všichni hráči turnaje byli odměněni sladkou pozorností a ti výraznější poháry.

Nutno dodat, že hráli zcela všichni hráči. Pochvalu si zaslouží všichni hráči za celkovou bojovnost, organizátoři turnaje za podpory města Kopřivnice a samozřejmě rodiče. Díky.

Pořadí:

1. KH ISMM Kopřivnice "B"

2. KH ISMM Kopřivnice "A"

3. HC Zlín

4. Pepino SKP Frýdek-Místek

Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek, Lumír Koval, Edwin Brito Benitéz