Lístky na kvalifikaci ČESKO-BOSNA

08.06.2019

Informace ke vstupenkám na kvalifikační utkání 

ČESKÁ REPUBLIKA - BOSNA A HERCEGOVINA


Včera nám svaz doručil 300 vstupenek. Měli jsme objednáno o trochu více, ale k dispozici jsme dostali 300, věříme však, že se dostane na všechny. Jenom chceme poprosit ty, co si lístky převezmou a nakonec nepojedou, aby dali poté lístky ještě k dispozici ostatním.

Vstupenky budou rozděleny následujícím způsobem.

Jako první obdrží objednané vstupenky hráči mládežnických kategorií a mužské složky od svých trenérů během týdne.

Rodiče a fanoušci si mohou vyzvednout objednané lístky ve čtvrtek 13.6.2019 od 18:00 - 19:30 na hale v kanceláři klubu.

Kdo se OPRAVDU NEMŮŽE!!! ve čtvrtek dostavit, pak se prosím individuálně domluvte na převzetí s Jirkou Gřesem 722 405 505.

Pro mládežnické kategorie a trenéry bude vypraven klubem ZDARMA autobus, který odjíždí od haly v 15:00, protože v 15:30 začíná oficiální otevření FANZÓNY. 

Pokud by jste měli zájem jet autobusem, pak je potřeba se nahlásit sms zprávou nejpozději do neděla 20:00 na telefoní číslo 721 992 993 ve tvaru:

 Jméno a Příjmení / závazný počet lidí, kteří autobusem pojedou. 

Cena fanouškovského autobusu je tam i zpět 70 Kč/ osoba. Odjez v 15:00 a návrat po ukončení kvalifikačního utkání. Pokud by nebyla naplněna kapacita fanouškovského autobusu, pak bude doprava individuální.

Prosba

tím že nám svaz poskytl vstupenky zdarma a vymezil nám sektor kde budeme společně fandit a sledovat kvalifikační utkání Vás prosíme, aby jste na utkání opravdu dorazili, tak ať se nestane to, že náš sektor zůstane nezaplněný. 


Děkujeme KH ISMM Kopřivnice.