Kopřivničtí minižáci odehráli turnaj v Polance

24.10.2017

V pořadí třetí turnaj v letošní sezóně pořádala Poruba ve vypůjčené hale v Polance.

Opět se sešlo 7 družstev (KH Kopřivnice A,B, Sokol Hrabůvka , Sokol Krmelín, Havířov, Sokol Poruba A, C). Tím pádem odehrálo každé družstvo 6 utkání 2 krát 8 minut.

Chlapci i tentokrát byli rozděleni do dvou družstev (jako vždy, ale v jiném složení) a opět si všichni dobře zahráli a každý z nich dal alespoň jednu branku. Dovednostní soutěže byly zajímavé, tentokrát to klukům šlo o mnoho lépe a tak výsledkem byla opět spokojenost všech zúčastněných družstev, trenérů i diváků a tak po čtyřech hodinách soutěžení všichni odjížděli spokojeni.

Opět velké poděkování rodičům, kteří byli na turnaji přítomni a povzbuzovali kluky v hojném počtu a opět p. Zemanovi, bývalému hráči HC Zubří, za pomoc při turnaji.

Opět připomínám, že výsledky se nepočítají, my jsme si udělali pouze vlastní sledování a musíme konstatovat, že jedno družstvo vyhrálo 5 utkání a druhé 3 utkání.

Takže na závěr jména hráčů, kteří se akce zúčastnili:

Alex David, Pekar Matyáš, Pekar Kryštof, Žárský Michal, Šebrle Adam, Daňhel Jan, Frýdl Matyáš, Thomke Jiří, Wirgl Josef, Stružka Jakub, Husár Filip, Zeman Dominik, Zrunek Dominik

Další, v pořadí čtvrtý, turnaj mini žáků pořádáme v Kopřivnici v sobotu dne 11.11.2017 v 9.00 hodin.

Miroslav Bartoň - trenér