Kopřivničtí minižáci mají za sebou turnaj v Klimkovicích a v Karviné!

31.05.2018

Poslední turnaj mini házené v letošní sezóně pořádal oddíl TJ Klimkovice a tento turnaj probíhal na venkovních hřištích a opět si 7 družstev zahrálo systémem každý s každým. (KH Kopřivnice A,B, dále Polanka A, B, Klimkovice a Poruba A,B). 

Chlapci i tentokrát byli rozděleni do dvou družstev (jako vždy, ale v jiném složení) a opět si všichni dobře zahráli a dokázali, že se stále v házenkářských dovednostech lepší. Trochu nám v závěru zkazilo náladu počasí a tak poslední utkání se již nemohla kvůli bouřce a dešti odehrát.

Dovednostní soutěže byly zajímavé, tentokrát se uskutečnily na vedlejším fotbalovém stadiónu. Spokojenost všech zúčastněných družstev, trenérů i diváků byla markantní, rodiče se sešli v hojném počtu a to nejen z našeho oddílu, takže panovala celou dobu přátelská nálada.

Další podařenou akcí byla naše účast na turnaji Masters v Karviné. Zde se naši kluci potkali se staršími chlapci i dívkami a poprvé si zahráli šestkovou házenou na celé hřiště.

Za účasti družstev z Karviné, Frýdku Místku, Ostravy a Poruby A a B si naši hráči ověřili v praxi co je bude některé čekat v příští sezóně.

Dokud jim fyzické síly stačily tak se rvali houževnatě a dokonce vyhráli i jedno utkání. Hlavním cílem bylo ovšem získávání zkušeností a tento cíl tato akce určitě splnila.

Takže ještě výsledky a sestava našich bojovníků:

KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 1:18, HBC Karviná 8:14, Sokol Poruba 2007 15:15, Sokol Poruba 2006 13:8, SKP Frýdek Místek 7:13

Pekar Kryštof, Pekar Matyáš, Štěpán Jiří, Štěpán Marek, Žárský Michal, Šebrle Adam, Hawkins Tadeáš, Zeman Dominik, Stružka Jakub, Husár Filip, Alex David, Daňhel Jan, Thomke Jiří

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem rodičům i hráčům za svědomitý přístup k tréninkům i ke všem akcím v ročníku 2017-2018.

Někteří chlapci přejdou do mladších žáků, ostatní zůstanou v družstvu mini.

A stále platí pro všechny nové zájemce, že mohou do konce června přijít na trénink a zkusit si tento krásný sport. Informace získáte u u mě. Ještě jednou DÍKY!

Miroslav Bartoň - trenér - 602 759 859