Kopřivničtí házenkáři vyzvou před kamerami České televize Nové Veselí

11.11.2019

Velká marodka trápí naše družstvo, i tak jsou kopřivničtí házenkáři rozhodnutí před domácím publikem a před televizními kamerami odvést maximum pro to, aby se udrželi v horní polovině tabulky!

Petřík, Hanus, Čadra, Bukovský, Očkovič, Tkadleček! Nejedná se o šest známých jmen ze sestavy kopřivnických házenkářů pro blížící se utkání 9. kola Strabag Rail Extraligy s Novým Veselím. Naopak, jde o seznam hráčů, se kterými trenérská dvojice Veřmiřovský Gřes aktuálně nemohou počítat, se zraněním navíc momentálně laboruje Honza Gřes.

Je to tak. Kopřivnické házenkáře trápí nezvykle velká marodka a již v úterý je čeká velice těžký zápas s Novým Veselím, který se odehraje před kamerami České televize

Nové Veselí poskládalo před sezónou takřka nový tým. Kromě odchodů klíčových hráčů Víta Schamse a Jakuba Štěrby nemohl Pavel Hladík počítat s dalšími sedmi hráči. A proto přišly zajímavé posily ze zahraničí, estonský reprezentant Kristo Voika, Ukrajinec Dmitrij Turčenko, naposledy působící v Turecku, a kamerunský reprezentant Pamphile Bassomben, který se nedávno připojil k týmu!

Házenkářům Nového Veselí aktuálně patří skvělá čtvrtá příčka v tabulce a v posledních kolech zažívají famózní jízdu extraligou! Forma týmu Pavla Hladíka totiž stoupá raketově nahoru. Porážku naposledy Veselí okusilo 25. září s mistrovskou Plzní, od té doby odehrálo šest soutěžních zápasů bez porážky. V posledním kole si navíc novoveselští házenkáři vyšlápli na favorita! Čtvrtý tým extraligy totiž doma zničil do té doby druhou Karvinou. Několikanásobného mistra a jednoho z adeptů na titul! 

Kopřivnické házenkáře ve značně oslabené sestavě tak čeká velice těžký duel se silným protivníkem, a proto budou v těžkých chvílích potřebovat maximální podporu všech věrných fanoušků! Přjďte naše kluky v úterý podpořit na halu! Budeme potřebovat každého z Vás! Neváhejte a vezměte svou partu a přijďte nám v ostrém souboji pomoct k zisku 2 bodů!


Předzápasové ohlasyLubomír Veřmiřovský, trenér KH ISMM Kopřivnice: "V zápase s Novým Veselím bohužel nemůžeme počítat se sedmi hráči. Mezi zraněnými jsou Jarda Petřík, Honza Hanus, Zdeněk Čadra, Marek Bukovský, Adam Očkovič, Dominik Tkadleček a se zraněním laboruje Honza Gřes, takže jsme v naprosto krizové situaci. Někteří z těchto hráčů byli zranění už v posledním zápase na Dukle, což se projevilo na našem výkonu. Uvědomujeme si složitost zápasů, které mají přijít a budou pro nás důležité, abychom se udrželi v horní části tabulky. Nicméně situace v kádru se nám maximálně zkomplikovala. Nové Veselí disponuje výborným týmem a hraje v evropských pohárech. V posledním zápase dokázali porazit Karvinou, takže víme, že nás ve značně oslabené sestavě čeká velice těžký zápas. Chtěl bych proto poprosit všechny naše skvělé fanoušky o maximální podporu v nadcházejících těžkých kolech. Budeme ji potřebovat." 

Marek Žingor, brankář KH ISMM Kopřivnice: "Jestli chceme uspět v zápase proti velice silnému celku z Nového Veselí, musíme se v prvé řadě vyvarovat obrany, kterou jsme se prezentovali v posledním zápase na Dukle. Klíčem k úspěchu bude pouze maximální bojovnost a koncentrace po celou dobu utkání. Věřím, že nás za vítězstvím opět poženou naši skvělí fanoušci."