Kopřivničtí házenkáři vstoupí do třetího kola Českého poháru utkáním s Valašským Meziříčím!

15.10.2018

S počátkem září odstartoval převážnou většinou utkání 1. kola Český pohár házenkářů. Extraligové kluby jsou tradičně nasazeny do 3. kola ČP. Do třetího kola již byly nalosovány extraligové celky, které zamíří na hřiště soupeřů z nižších soutěží. 

Nejvyšší házenkářskou soutěž nyní čeká reprezentační pauza, během níž se kopřivničtí házenkáři vydají již tuto středu do sportovní haly v Zubří, kde se ve třetím kole ČP střetnou s Valašským Meziříčím! Utkání je na programu ve středu 17.10.2018 od 18:15.

Český pohár vyvrcholí opět atraktivním turnajem Final4, kde by se rádi podívali i kopřivničtí házenkáři, kteří se netají vysokými ambicemi.

"Říkal jsem už v loňské sezóně, že bych chtěl strašně moc s klukama Český pohár vyhrát. Trošku jsem pátral v paměti a pokud si dobře vzpomínám, tak Kopřivnice nikdy Český pohár nevyhrála, takže bychom rádi přepsali historii. Cíle jsou určitě nejvyšší, ale panovala by už obrovská spokojenost, kdybychom se dostali do Final4. Tam by to ale hodně záleželo na tom, kterého soupeře by nám los určil. Teďka nás čeká utkání s Valašským Meziříčím, které rozhodně nesmíme podcenit," uvedl minulý týden v rozhovoru pro CHF trenér Lubomír Veřmiřovský.

Pokud máte tu možnost, přijeďte se za námi do Zubří podívat a povzbudit nás! Jsme jeden tým!