Kopřivničtí házenkáři v přípravě válí! O uplynulém víkendu kralovali na turnaji v Německu!

12.08.2019

Kopřivničtí házenkáři absolvovali o víkendu, v rámci přípravy na nadcházející ročník Strabag Rail Extraligy, turnaj v Německu.  

Svěřenci trenéra Lubomíra Veřmiřovského a Jířího Gřese si na turnaji připsali dvě remízy a dvě výhry a zaslouženě obsadili první místo. Po zisku vítězného poháru na tradičním domácím mezinárodním turnaji tak opět slavili prvenství a v přípravě zůstávají doposud neporaženým celkem!

Házenkáři Kopřivnice nejprve v sobotu uhráli nerozhodné výsledky s týmy HC Einheit Plauen a SG Regensburg. Ve svém třetím představení na turnaji pak v neděli dokázali porazit špičkový celek DHfKH Leipzig rozdílem tří branek 28:25. V posledním duelu turnaje oslavili kopřivničtí házenkáři vítězství nad německým týmem LHV Hoyerswerda 25:19 a po zisku prvního místa tak během krátké doby hrdě pozvedli nad svými hlavami další trofej.

Kopřivnici čeká další přípravný duel v úterý 13. srpna, kdy od 18.00 hod změří síly na palubovce Hranic. O den později se pak házenkáři KH ISMM Kopřivnice od 13:00 hod představí na domácí palubovce v souboji se slovenským celkem HK agro Topolčany. Závěrečná fáze přípravy na blížící se start nového ročníku nejvyšší tuzemské házenkářské soutěže pak vyvrcholí přátelským utkáním na palubovce Brna, které je na programu 28. srpna od 18:00 hod. 

Výsledky turnaje:

KH ISMM Kopřivnice - HC Einheit Plauen 25:25

KH ISMM Kopřivnice - SG Regensburg 29:29

KH ISMM Kopřivnice - SC DHfKH Leipzig 28:25

KH ISMM Kopřivnice - LHV Hoyerswerda 25:19