Kopřivničtí házenkáři se o postup na atraktivní turnaj Final Four utkají ve dvojzápase s Novým Veselím!

04.12.2017

Dva vzájemné duely v krátkém sledu čekají extraligové házenkáře Nového Veselí a Kopřivnice. 

Kopřivnické házenkáře čeká nabitý týden! Soubor Lubomíra Veřmiřovského bude již tuto středu zajíždět do známé házenkářské bašty, kde je házená sportem číslo jedna. Do míst, kde je podpora zapálené a rozbouřené fanouškovské obce tak vysoká, že by ji mohl leckterý extraligový tým jen závidět.

Dva vzájemné duely v krátkém sledu čekají extraligové házenkáře Nového Veselí a Kopřivnice. Už ve středu od 18.00 se na horké půdě Nového Veselí, kde Kopřivnice na úvod aktuálního extraligového ročníku načala vítězstvím 25:23 svůj úspěšný podzim, uskuteční první čtvrtfinálové utkání Českého poháru a v sobotu se pak oba týmy potkají znovu, protože je na programu 12. kolo extraligy. Odveta čtvrtfinále Českého poháru se pak uskuteční ve středu 20. prosince v Kopřivnici! 

Čtvrtfinále ČP mužů se hraje na 2 utkání (doma - venku) pohárovým způsobem. Hrací doba všech utkání je 2x30 minut s přestávkou 10 minut. Žádné utkání se neprodlužuje; jednotlivá utkání mohou skončit nerozhodně. Za vítězství získá družstvo 2 body, za nerozhodný výsledek 1 bod. Lepší družstvo z obou utkání postupuje do semifinále ČP (na turnaj Final Four ČP). O vítězi dvojutkání rozhodují postupně tako kritéria: a) větší počet bodů z obou utkání b) lepší pozitivní rozdíl branek z obou utkání c) větší počet branek vstřelených na hřišti soupeře v tomto dvojutkání d) střelba 7m hodů po skončení druhého utkání podle pravidel IHF.

Český pohár házenkářů vyvrcholí v lednu příštího kalendářního roku, opět turnajem Final4. Jeho hostitelem bude tentokrát Cheb (27. - 28. ledna 2018). 

Pokud máte tu možnost, přijeďte se za námi do Nového Veselí podívat a povzbudit nás! Od šesti budeme vaše bubny a hlasivky moc potřebovat! Při velice těžkém duelu budeme potřebovat osmého hráče na hřišti a tím jste vy fanoušci se svou bouřlivou podporou! Jsme jeden tým, MY a VY!