Kopřivničtí házenkáři převálcovali doma Maloměřice!

20.12.2021

Kopřivnice naservírovala svým fanouškům jednoznačnou podívanou, když oslavila ve své domovské hale vysokou výhru nad Maloměřicemi 35:23.

Domácí výběr si brzo vypracoval pětibrankový náskok. Ve 13. minutě už to bylo 8:3. "V žádném případě jsme ale k zápasu nepřistoupili tak, že si jdeme pro jednoduchou výhru. V minulosti už bylo spoustu zápasů, kdy papírový outsider překvapil," zvedl hned úvodem prst kouč vítězného celku Aleš Chrastina. "Bylo dobré, že nám začátek zápasu vyšel. Soupeři jsme odskočili, dobře jsme bránili a vycházely nám útočné akce," přidal ještě stále ještě nový lodivod Kopřivnice. Po poločase byl stav 17:12.
Překvapení se nekonalo ani po změně stran. Domácí i nadále navyšovali své pohodlné vedení, hosté na zvrat neměli. Kapitán Střelec jim nastřílel hned sedm branek, zápas nakonec skončil 35:23 pro Kopřivnici. "Jsme rádi, že se nám podařilo upevnit naše postavení v první osmičce. Navíc jsme vzhledem k průběhu mohli dát šanci všem hráčům," zakončil kopřivnický stratég.

KH ISMM Kopřivnice - SHC Maloměřice - Brno 35:23 (17:12)
Nejvíce branek: Střelec 7, Jan Gřes 6, Grizelj 5 - Dostalík 6, Hastík 5, Hlípala 4. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/1. Vyloučení: 2:5.