Kopřivničtí házenkáři podlehli doma Lovosicím

22.11.2020

Kopřivničtí házenkáři podruhé v sezoně prohráli. Svěřenci trenéra Lubomíra Veřmiřovského nestačili na Lovosice, kterým podlehli 29:36. 

Začátek zápasu přitom domácím vyšel výborně, ve dvacáté minutě vedli už 15:10. Soupeř ale zabral, předvedl šestibrankovou šňůru a do kabin dokonce Lovosice odcházely s vedením 15:16. "V prvním poločase jsme hráli velice dobře, mohli jsme vést o více branek, některé vlivy nám ale nepřály. Byli jsme podle mě lepším týmem," hodnotil utkání šéf kopřivnické střídačky Lubomír Veřmiřovský.

Po změně stran Lovci převzali otěže utkání, v jednu chvíli vedli dokonce o devět branek. Domácí se ještě v závěru dotáhli na rozdíl pěti branek, Lovosice ale drama nepřipustily a zvítězily 29:36. "Druhý poločas nám vůbec nevyšel, Lovosice byly lepší. My jsme nebránili dobře, nemohli se do toho dostat ani brankáři a neproměnili jsme spoustu šancí. Je to škoda, ale v téhle situaci se budou rodit divoké výsledky. Doma ztrácíte bez diváků výhodu domácího prostředí, zápasy se podobají přípravákům," povzdechl si Veřmiřovský. Šanci na nápravu mají Kopřivničtí v sobotu, kdy doma od osmnácti hodin hostí v derby Frýdek-Místek.

Kopřivnice - Lovosice 29:36 (15:16)

Nejvíce branek: Gřes 8, Donoso 7, Hanus a Střelec 5 - Jonnson 10, Kupa 6, Stach a Malý 5. Rozhodčí: Valášek, Hanák. ŽK: Hardt - Kupa, Stach, Zourek. ČK:2. Holbein - 57. Kovář.

Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa - Střelec, Ježek, Pérez, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Polcar, Hardt, Cepeda, Brito Benítez, Donoso, Hanus, Bukovský.Trenér: Veřmiřovský.