Kopřivničtí házenkáři budou obhajovat prvenství na domácím turnaji O pohár ISMM Group!

10.08.2020

Zní to neuvěřitelně, ale již po padesáté deváté se 14. srpna sjedou do Kopřivnice házenkářské týmy k mezinárodnímu turnaji, který v letošním roce nese název "O pohár ISMM Group."

O vavříny budou po dva dny bojovat čtyři týmy. V letošním roce si svou sílu před sezónou přijedou vyzkoušet házenkáři slovenské Šaly, Hranic a rakouský tým SG Handball West Wien. 

Výběr Lubomíra Veřmiřovského a Jirky Gřese bude v turnaji obhajovat loňské vítězství. Ze soupeřů se kopřivničtí házenkáři prozatím v přípravě utkali s celkem TJ Cement Hranice, z jehož palubovky odjeli s vysokou výhrou 32:23.

Atraktivní mezinárodní turnaj, který házenkáři KH ISMM Kopřivnice odehrají o nadcházejícím víkendu, rozhodně nebude jediným bodem velkého menu, který nabídne letošní turnaj O pohár ISMM Group!

V sobotu totiž přijde na řadu také mezinárodní turnaj starých gard!
Na programu bude také uvedení legend do síně slávy a poděkování srdcařům klubu.

Po skončení sportovní části turnaje proběhne u haly ZŠ Emila Zátopka koncert, kde se sejdou všechny generace, aby zavzpomínaly na staré dobré časy i podebatovaly o současném dění a užily si večer plný zábavy. Průběh večera zpestří svým vystoupením skupina Menuet. Zajištěno je také bohaté občerstvení.

KH ISMM Kopřivnice srdečně zve všechny své příznivce na 59. ročník mezinárodního turnaje o Pohár ISMM Group!